Blablacar – резервації не виправдовують себе

Отже, хотів поділитись враженнями від останніх поїздок в blablacar. Після нововведень зв’язатись з водієм по телефону без попередньої резервації неможливо, а багато водіїв взагалі рідко користуються інтернетом.

Виходить так, що часто Ви так і не дочекаєтесь відповіді і будете змушені відмінити поїздку вручну.

Також великою проблемою є те, що не можна зазначити ціну для кожного відтинку траси, як повідомляли мені водії, що їздять по міжнародним маршрутам. Тобто, ситуація доходить до того, що зазначена ціна 200 гривень, а по телефону потім пропонують 700. Такі водії просто перетворюють сервіс balblacar у спосіб заробітку. Та ще й водії висловлюють мені претензії, де я бачив таку ціну, мовляв, ніхто за такі гроші возити не буде.

Втім, платити за попутку більше, ніж за автобус, я не збираюсь.

Все ж, для поїздок по Україні, сервіс залишається досить зручним. Остання поїздка пройшла на ура – швидко, якісно і дешево. Хоча, як виявилось, резервації були неактуальні. Мало їхати 4 чоловіки, а було лише 3, і то, останні 200 км я їхав сам з водієм :) Тобто, сервіс “резервації” тільки погіршив якість роботи самої системи, так само і погіршився контакт між пасажиром і водієм.

2 коментарів

  1. Якось хотів поїхати через цей сервіс, але передумав. Надто стрьомно їхати одному на великі відстані хєр зна з ким. Один вже поїхав і під Києвом лишився назавше.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.