Дешеві понти

Ось мені подобається, коли викладають фото в соціальних мережах із зазначенням готелю. Що це таке? Невже не вистачить лише локалізації?

Мовляв, ось дивіться, я в п’ятизірковому готелі, а не в якомусь дешевому.

А я люблю ночувати в хостелах і відвідувати за мінімальний бюджет більше місць. В цьому суть подорожей, а не перебувати в дорогому готелі по 7-10 днів.

Другий тип дешевих понтів – це селфі в спортзалі. Походили місяць – і гайда робити фото і вставляти в соціальні мережі. Результату – нуль, а хваляться ледь не кожного разу, як приходять в зал :) Таких ненавиджу теж.

Раджу якщо і викладати фото, то лише через кілька років, коли результат реально помітний. Коли є прогрес, то це дійсно варто показати.

Ну і найгірші представники дешевих понтів – це власники телефонів-копій. Телефон-підробка Apple з яблучком))) Колись був такий етап, що багато хто не міг собі дозволити оригінал, і купували копію з функціоналом Nokia 1100, тобто, іноді навіть аудіо-плеєра в телефоні не було, лише подзвонити, і навіть те не було зручно)))

Подібні записи

  • 52
    Хоча стаття Андрія Портнова "Карта Поляка: у чому підвох?" була написана вже досить давно, хотілося б її прокоментувати. Про що йдеться в статті (коротко)? А про те, що ніби Карту Поляка почали видавати практично всім громадянам з Західної України і це своєрідний спосіб роз'єднати країну, тобто може спричинити сепаратизм. Зокрема, автор пише:…
    Tags: і, в, не, а

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.