Фейк “Олександр Дубінський дарує одну зі своїх квартир” зібрав 15 тисяч підписників

dubinsky

Отже, суть стартапу така: просунути свою партію/сайт, зробити “чорний піар” на Олександра Дубінського, а також розкрутити паблік.

Хочу сказати, що вийшло у цих творців проекту “Олександр Дубінський дарує одну зі своїх квартир” на facebook зовсім непогано. 15 тисяч людей полюбили сторінку, 27 тисяч поширень головного допису від 29 серпня, в якому йдеться про те, що, Олександр Добінський нібито звертається від свого імені, зізнається в тому, що випускає замовні матеріали, а потім і взагалі розігрує квартиру між тими, хто поширить допис :D. Ще цікаво, що люди поширюють цю новину, хоча як можна вірити у те, що хтось зізнається у замовних матеріалах. Потрібно бути божевільним) А ще він ніби зазначає, скільки у нього квартир і де вони знаходяться :D

Втім, сторінка й досі популярна, і там навіть починає з’являтись реклама:

dubinsky_ponomario

А ще там з’являється треш, типу бомжі говорять про те, що стали бомжами завдяки “Сані Дубінському”. У нього все, а у них нічого.

Навіть красиво обіграли справжній розіграш 300 доларів від Олександра Дубінського :) (2200 поширень).

А ще там досить багато піару партії “Успішна країна” на чолі з Олександром Клименком, міністром доходів і зборів за Януковича, ніби виходить, що вони і замовники. Бо вже дуже підозріло, що третя сторона піарила б якусь партію.

Коротше кажучи, цікавий спосіб швидко пропіаритись :) Як в хорошому, так і в поганому значенні.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.