Карта сталего побиту на підставі Карти Поляка / польського походження – вся інформація / зразок анкети

Якщо Ви вирішили подати на Карту Сталего Побиту (Stałego Pobytu), першою і найголовнішою проблемою є записатись на потрібний термін.

Записи в різних містах проводяться по-різному (може суттєво відрізнятись), тому це запитання пропустимо. За мене подали запит з роботи (через інтернет), тому саме в цьому випадку мені пощастило, але записували за півроку до необхідного терміну.

Отже, перейдемо до наступної проблеми, це – анкета. Зразок заповнення буде вказано нижче.

Перед цим хотів уточнити, що у випадку Карти Поляка умова прийому заявки без співбесіди – це або офіційна робота (контракт), або ж прописка. Більше нічого не потрібно доводити. Не знаю, яка ситуація при поданні на підставі польського походження. Думаю, подібна, тільки потрібно платити і проходити співбесіду.

Це свіжа інформація (подавав нещодавно в Катовіцах). Але може бути неактуальною для інших міст, тому будьте уважні.

Блукаючи просторами інтернет я знайшов чудову сторінку Cudzoziemcy.pl, на якій є можливість заповнити анкету онлайн, що для мене було дуже зручно. Рекомендую використовувати браузер Microsoft Edge, так як з Google Chrome виникла помилка.

Отже, приклад заповнення анкети (анкета має бути в двох екземплярах):

На першій сторінці необхідно вказати ім’я та прізвище, дату можна буде дописати вручну. Фото вклеїти, а також вибрати воєводу, до якого скеровано заяву:

Наступний крок – варто звернути увагу на національність. Якщо Ви маєте польське походження, або ж Карту Поляка, зазначити польську національність просто необхідно:

Наступне – це адреса. Обов’язково вказати вірну адресу, оскільки на неї прийде кінцеве рішення. До моменту отримання рішення бажано не змінювати цю адресу.

Далі – вказати попередні візи. Опишіть все детально, також з ціллю видання. Обов’язково – дата останнього в’їзду, очевидно також, що Ви перебуваєте на території Польщі на момент подачі, оскільки Ви подаєте анкету особисто.

Наступне – не менш важливе – це заповнити тип візи або ж вибрати безвізовий режим.

Далі. Достатньо прості запитання про судимість / карні справи і т.і.

Пункт наступний – чи платите Ви податки?

І останнє – обгрунтування. Напишіть тут, що вважаєте себе поляком і т.і. Будь-яка інформація стане в нагоді для позитивного розгляду Вашої заявки.

Я був записаний на конкретний час, перед зверненням взяв квиток і на табло відобразилась інформація, що моя черга прийшла. Якихось проблем при подачі документів не було. Тільки пам’ятайте, що ця анкета має бути в двох екземплярах, також одразу можете заповнити дату/підпис і т.д.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.