LinkedIn: одні програмісти і рекрутери :)

Ну що сказати, після кількох місяців активного користування LinkedIn я зрозумів, що 80% (якщо не більше) там або рекрутери/хедхантери, або ж програмісти. Одні шукають інших :) А ще популярне – QA Engineer – забезпечення якості.

У мене ж з інтересами підтримка клієнтів/ технічна підтримка /ecommerce шансів небагато. Роботу шукав досить активно, але нічого не вдавалось. Тепер же вирішив зробити висновки і перерву. Так, вже кілька разів я доходив до останнього етапу набору, чого раніше не було, а це вдвічі боляче. Коли вже думками на іншій роботі, а потім без причини тобі кажуть – ні.

Тепер я розумію, що в мене немає чітких навичок, як, наприклад, іноземна мова (наприклад, німецька або іспанська), або ж мова програмування. Всі навички трохи “розмиті”. А українська/російська мови – не завжди перевага. Роботодавці (особливо в Польщі) в такому випадку дивляться на тебе вже, як на українця, і розуміють, що ти готовий працювати і за значно меншу зарплату, ніж ті ж поляки.

Подібні записи

  • 55
    Приїхавши цього року до Польщі я зрозумів, що закінчити навчання там - це далеко не головне. Головне - знайти роботу. Оскільки український диплом в мене був, для мене ситуація не була такою критичною. Отже, з чого я почав пошуки? Про портал pracuj.pl або подібні я вже чув раніше. Там просто…
    Tags: я, на, в, не, роботу, і, там, це, вже, що
  • 55
    Хоча стаття Андрія Портнова "Карта Поляка: у чому підвох?" була написана вже досить давно, хотілося б її прокоментувати. Про що йдеться в статті (коротко)? А про те, що ніби Карту Поляка почали видавати практично всім громадянам з Західної України і це своєрідний спосіб роз'єднати країну, тобто може спричинити сепаратизм. Зокрема, автор пише:…
    Tags: і, в, що, не, з, а, на, до, польщі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.