Освіта (навчання) в Польщі [безкоштовні консультації]

Хотілося б поділитись власним досвідом з читачами. Ви плануєте або думали вступати до польського вузу? Ви хочете вивчити польську мову? Ви хочете подати документи в вуз, але Ваш рівень польської недостатній? Не хвилюйтесь, я допоможу :)

Якщо Ви слідкуєте за новинами блогу, то про навчання в Польщі я писав досить часто. Багато корисних порад з практичного досвіду. Від початку до кінця я складав всі документи і писав в різні вузи абсолютно сам. Без жодної допомоги фірм і т.д. Оскільки зараз багато людей хочуть заробити на порожньому місці (навчання, робота в Польщі, допомога в оформленні візи і т.д.).

Я ж готовий допомогти абсолютно безкоштовно.

В чому заключається моя допомога?

Написання листа в приймальну службу різних університетів. Допомога в режимі онлайн (мій skype alex.neoprint або ж задавати питання безпосередньо в коментарях! також можете ділитись і своїм досвідом, очевидно, що в деяких питаннях я можу помилятись.) – Ви можете задати будь-які запитання. Звичайно, можете запитати про університет, в якому я навчався, умови життя та ціна проживання в гуртожитках, вибір спеціальності і т.і. В тому числі Ви можете запитати про Карту Поляка і подачу на візу. Хочу нагадати, що існує досить багато програм безкоштовного навчання, навіть для тих, хто не має польського походження.

Перед тим, як щось питати, пропоную ознайомитись з моїми статтями, написаними раніше (там дуже і дуже багато корисної Вам інформації):

Порівняння навчання в Україні і в Польщі

Навчання в Польщі: кімната чи гуртожиток?

Фіктивні контрольні в польському вузі

Як подати на візу у Вінницькому консульстві, якщо навчаєтесь в Польщі

Болонський процес: Україна і Польща

Найкращий спосіб перевести гроші з України в Польщу

Що таке варунек (warunek) у польському вузі?

Це далеко не все, Ви можете знайти більше, читаючи розділ “Міжнародні програми“, де я писав абсолютно про все, про відношення поляків до українців, житло, методика і особливості навчання, як дешево доїхати до Польщі, як економити на конвертації при купівлі польської валюти – злотого, про візи, карту поляка і багато чого іншого!

Який сенс мені допомагати безкоштовно? 

Можливо, Ви розповісте про мій сайт іншим. Я багато сил витратив на написання різнопланових матеріалів і хочу, щоб це було дійсно комусь корисно!

2 коментарів

 1. Доброго дня.
  Мене звати Юра, мені 18 років і цього року я закінчую коледж. Також маю карту поляка(дорослу). Хочу навчатися у Польщі, і пробувати поступити у Краків, Катовіци, Вроцлав та інші державні вузи на безкоштовне навчання (на економіку). Проте є проблема з атестатом, у мене оцінки 7-8. І я не знаю чи мені вийде поступити. Ще є варіант поступити у Львівську Політехніку та перевестися у польскій вуз (оскільки диплом із коледжу в мене хороший 4,5 балів по пятибальній системі).
  На вашу думку як краще поступати, а також чи буде важко навчатися коли я переведусь на 2 семестр у Польщу?
  Також як подавати документи, без допомоги різних агенств ?

  1. Привіт, я можу допомогти подавати документи, з цим найменша проблема.

   Подавати варто в кілька вузів, десь напевно пройдете.
   Розглядати також потрібно кілька варіантів, на випадок, якщо не пройдете на економіку або ж у якийсь престижний вуз.

   Варіантів “перевестись” просто немає.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.