Щасливе життя

Ось хотілося б поділитись своїми враженнями від однієї студентки, разом з якою я ходив на заняття з польської мови.

Переглядаючи її профіль в соціальних мережах тільки й бачу, що вона відпочиває, часто за кордоном, як відвідує ресторани/кафе. Одним словом – життя вдалось.

Отже, вивчає вона польську філологію. Її рівень як студента – дуже низький, на заняттях демонстративно робила вигляд, що їй нецікаво, якусь там книжку не могла купити/відксерити за кілька злотих, ніби забувала постійно. Дійшло до того, що одного разу її просто-напросто вигнали з цих занять і все, викладач не став терпіти неповаги, адже було щось типу такого, всі слідкують за текстом, а їй начхати.

А тепер про те, як вона здавали екзамени. Точніше один із екзаменів. Прийшла в короткій спідниці і з великим декольте :D Взяла білет, в якому було 2 запитання. З одного запитання щось виплакала, а коли запитали про друге, то сказала викладачеві, що другого питання їй не давали (що???! :D). Отже, завдяки декольте вона здала той екзамен на 5, а дівчина, яка вивчила все, але була не зовсім “привабливою” отримала ледве трійку. І це в Польщі
, якийсь викладач-збоченець ще й попався. А про цю всю ситуацію мені розповідав хороший знайомий :)

З самою дівчиною знайомий особисто, пафос її зашкалює, а від її профілів в соц.мережах бажання тільки відписатись. Блювати вже колотить. Селфі-хуєлфі. Ні, я не заздрю абсолютно, але просто не уявляю, що вона буде робити в житті після закінчення навчання :)

Аааа, ще вона репетитор польської. Тьфу!

3 коментарів

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.