Спамерам

Відтепер буду писати скарги Вашим хостерам. Акісмет уже не допомагає, капчу ставити не хочу. Коментуйте і надалі, тільки спочатку подумайте, чи варто.

Побачимо реакцію хостера. Ось список сайтів (буде оновлюватись). Все фігня. Хостери самі не зацікавлені в блокуванні спаму (все ж таки при блокуванні аккаунтів у них зменшиться прибуток). Тому або поставлю передмодерацію, або те, що GED порадив, або ше шось антиспамове пошукаю.

13 коментарів

 1. А тобі не забракне сил :) Спам носить масовий характер і донести хостеру на кожного зловмисника, що спамить в тебе на блозі, буде важкувато. Але … Бажаю успіху в цій нелегкій справі.

  ————
  З повагою, спам-бот ;)

 2. А ти ведеш чорний список? У ВордПресі є така можливість. Вона принаймні відкидає частину спамерів, які вже залишали свої “корисні”-коментарі на блозі.

  ————
  З повагою, спам-бот junior ))) Все більше не буду.

 3. В цей список не обов’язково додавати виключно адреси сайтів. В чорному списку можна, наприклад, прописати нецензурні слова, вирази, …, себто всякі збочення :) Це, як-не-як фільтр.

 4. Як-як. Блокується сайт і все. В гіршому випадку аккаунт блокується. кшо хостінг себе поважає, то так і робить

 5. Ну то мені ж і цікаво на якій саме підставі блокується і чим це обгрунтовується. Бо якщо спам на електронну пошту має конкретну адреса поштового сервера відправника, то заблокувати сайт чи навіть “аккаунт” – коротше кажучи, клієнта з грошима – для цього хостеру потрібна буде якась грунтовніша підстава, ніж “згадки сайту у коментах” – еге ж?

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.