В пошуках дешевого хостингу – iPage

Останній час я в пошуках хостингу для своїх сайтів. Я тестую різні варіанти, оскільки thehost.ua став дорожче, а окрім того, в кілька рази повільніше, ніж на початку. Я орендував там VPS здається 2 роки. З часом часто почало зависати. Хоча відвідуваність сайтів лише зменшувалась. Все пояснювали тим, що мало оперативної пам’яті. Одним словом, набридло постійне зависання при тому, що супер відвідуваності на сайтах не було.

Тому я почав тестувати будь-які інші варіанти. Про один з них – iPage поговоримо у даному дописі.

iPage

Перше, що мене підкупило, це величезна популярність ресурсу. Я оцінюю якість по популярності. Якщо ресурс відвідує багато людей, це означає, що багато його використовують.

Друге – це ціна. 2 долари на місяць при купівлі на один, два або ж 3 роки. При цьому пропонують повний безліміт, тобто необмежена кількість сайтів, баз даних і місця на диску. Скажете, що це дуже дешево? Але колись я купував хостинг на hostgator і сервіс дійсно був непоганий.

Отже, я проплатив за рік з гарантією повернення коштів протягом 30 днів.

Перше, що кидається у вічі, це панель управління.

ipage-cpanel

Вона у стилі Windows 95, просто жах (ось це, що на картинці, не відображає реальний стан речей, всередині кожного розділу – повна чортівня). Крім того, працює ну дуже повільно. Так, сервер знаходиться в США, але доводиться чекати по 10 секунд, щоб перейти в якийсь розділ. Просто неможливо таке витримати.

Наступне, доступ по FTP. Завантаження файлу великого розміру – зі швидкістю 300 кБайт/сек. Це при тому, що в Україні швидкість сягає 10МБайт.

Очевидна відповідь – відмова і повернення коштів. Моя оцінка – 1/10. Дешево то дешево, але задоволення з користування – нульове. Просто некомфортно таким користуватись. Який сенс в безліміті, якщо швидкість відвантаження/завантаження критично низька.

В наступних дописах очікуйте мої відгуки про інших хостинг-провайдерів.

2 коментарі

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.