Йшов додому ввечері

В правій руці банка REVO або пива, в лівій – цигарка. Або навпаки. Типова картина школяра старших класів, який пізно ввечері йде в нічний клуб Каньон в Житомирі. Я проходжу повз.

А я йду після тренування з сумкою за плечима). Відпрацював сьогодні досить добре. Відчуття дуже хороші. Важке тренування – викладаєшся на 100% – пітнієш – потім теплий душ – кайф!  І повертаєшся додому нічним містом. На вулиці сьогодні було дуже тепло – хороша погода. Ось від чого я отримую задоволення.

А ще по місту купа п’яних, а за себе я ніби трохи гордий :). Я кажу собі – я сильний. І на наступному тренуванні я зможу більше, чого б мені це не коштувало. Я ніколи не кину спорт!

Я не ходжу по клубам – це тупікова точка розвитку молоді.  А для мене це ще більша мотивація. Я дивлюсь на людей, яким нічого не потрібно. Трохи самотньо почуваюсь, ніби і трохи незадоволений, але знаю, що мені це щось повинно дати. Спорт для мене став досить важливим.

8 коментарів

 1. А щоб займатися спортом, ходити на тренування потрібно мати велику силу волі. А її мають дуже мало. Це і є основна проблема молоді.

 2. Нарахунок Revo – вважаю це найнебезпечнішим напоєм сучасності!
  Щодо спорту – повністю згоден, сам займаюсь у залі і танцями.
  А от нарахунок клубів – дуже спірне питання. Хороші клуби мають право на життя, я так вважаю!

  1. Ну я писав суто про один клуб,
   Хоча у нас в Житомирі ситуація така у всіх клубах: прийшли – напились до відмови, потанцювали, і все (був кілька разів). А що там ще робити?

   Якісь там концерти чи типу такого в клубах дуже і дуже рідко.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.