Обережно, 100% шахрайство – KairosPlanet

Рекламу я побачив у facebook. Мовляв, буде якась конференція в Житомирі про заробіток в інтернеті.

Схема сервісу така, Ви даєте в оренду місце на жорсткому диску і отримуєте за це гроші. Але перед цим Вам потрібно купити програму, мінімальний пакет коштує 125 доларів – Ви надаєте в оренду 15GB місця на диску :) Прибуток, я так розумію, Ви повинні отримати через рік (зі 125 доларів має вийти 312,5). І ще до цього високий відсоток за рефералів, яких Ви приведете в систему. За рефералів першого рівня – 15%. Відповідно, більше інвестуєте – більше заробляєте. Тобто, можна купити і дорожчий пакет.

Компанія ніби зареєстрована у Великобританії. Тобто, як і у випадку з Forex MMCIS, фіктивна адреса, за якою Ви нікого не знайдете. Жодних представництв в Україні, хоча і продукт активно просувається. Навіть видно, що продукт активно просувається також і в країнах СНД, про що свідчить високий тІЦ сайту в пошуковику Яндекс. Навіть, на мою думку, сервіс створено в Україні.

Від чого я був взагалі в шоці – це Alexa Rank (відвідуваність) їхнього сайту – 15000 місце в світі. Спочатку подумав, що людина, яка рекламує цей проект, заробила з самого сайту через велику відвідуваність. Але суть зовсім не в цьому. Це просто колосальний стартап і дуже багато вкладених коштів. Питання лише в тому, скільки протримається проект. Мій прогноз: від 3 до 6 місяців.

Ще такий цікавий момент, зареєструватись без реферального коду неможливо. Теж з’являються підозри.

kairos_registration

Яка ж суть самого проекту? Важко зрозуміти. Нам говорять про якийсь захист даних. Що це значить? За 100$ на місяць можна орендувати сервер, наприклад 2*4 ТБайт! І доступний він буде не 10 годин на добу, як вимагає їх сервіс, а 24 години. Великі компанії типу Google і будуть орендувати величезні сервери, а не якісь 15Гбайт у когось за 300 доларів на рік.

Тобто, взагалі навіть не можу уявити схему. З Форексом суть була у тому, що ніби трейдери продавали-купували валюту використовуючи Ваші гроші, хоча це і виявилось бутафорією.

Тут же взагалі слабо віриться в сам сервіс. Не ведіться, будьте обережні. Втім, “лохи” знайдуться завжди. А вже через певний час ми побачимо негативні відгуки з криками: “де мої гроші?”

Так, практично все вказує на те, що це піраміда.

Один коментар

  1. Як на мене, ідея має право на існування. От лише реферальна програма і потреба вносити гроші насторожує.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.