Мій відгук про autoreg.su

Вперше вирішив скористатись послугами реєстрації в каталогах. Додав два сайти – обрав прогон VIP по двом сайтам. Точної віддачі від цього визначити не можна, але головна їх обіцянка була, що тІЦ та PR зростуть – а в мене все вийшло навпаки :( – я написав про це в відгуках – але це одразу видалили. Впринципі факторів багато, але головне, що ніяких беків в yahoo я до цього часу не бачу :(. У мене гроші в цій системі ще залишились – реєструвати в каталогах зможу ще кілька сайтів – але сервіс загалом не дуже подобається. Більше, мабуть, не буду замовляти реєстрацію в каталогах через різні сайти (т.зв. прогони). Один сайт мені вдалось зареєструвати в DMOZ абсолютно безкоштовно – і віддача з цього набагато більша :) Я зрозумів, що краще старатись робити якісні сайти і намагатись реєструвати їх в ЯК та DMOZ.

Не сумуйте! Читайте смішні анекдоти українською.

6 коментарів

  1. Дякую за відгук, бо також роглядав можливість замовити реєстрацію в каталогах, але поки відмовився на користь инших методів.

    До речі, реклама, яка у вас показується під цим дописом “Эффективные прогоны сайта – соц.закладки, каталоги сайтов,RSS, каталоги статей,доски объявлений vipseo.biz” :)

  2. Ще одне, а коли – якого числа ви реєстрували? Тобто, коли виконувався сам прогон? Може ще не встигли параметри оновитися?

  3. Та давно замовляв, часу пройшло більше ніж достатньо. Кілька апів тІЦ та звісно, ап ПР

  4. Ха! Класна послуга – заплатіть ваші грошенята й у вас за це впаде ТИЦ і PR :). Я також свого часу скористався подібними послугами, правда задурно. PR не зріс, а ТИЦ було піднявся до 10, а наступного апу зник. Коротше, прогони по каталогах, принаймні автоматичні, то “прогон”, даруйте за тавтологію.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.