Мотивація в спорті

Сьогодні прийшов в зал – а  там купа народу, аж дивно. Невже всі справді прийшли тренуватись?

В їх очах я не побачив жодної мотивації, рано чи пізно вони всі кинуть. Або будуть ходити постійно – і не мати жодного результату. Може краще тоді взагалі не ходити?

Я побачив таку тенденцію – чим гірший зал і жорсткіші умови – тим кращі результати в спортсменів. От попередній зал мотивував мене краще – народ дійсно мав якусь ціль. Є успішні спортсмени – які виступають на чемпіонатах України.

Зараз ходжу в трохи кращий зал – є тренажери, є душ, доволі хороші умови. Але це не означає, що Ви отримаєте кращий результат. Абсолютно. Я так зрозумів, більшість приходить сюди просто поговорити. Так, реально половина тренування або й більше витрачається на розмови. Якшо чесно, мені це все не цікаво, коли хтось розповідає про свої проблеми або про свою роботу. Прийшов в зал – тренуйся!

Також тут є тренер (треба додатково платити – щось близько 20 грн за тренування). Не знаю, чи нормальний він, чи ні. Немає з ким порівняти. Але видно, що результату в його “учнів” немає взагалі, або вони дуже скромні… Якоїсь супер-методики я не побачив. Він так само, любить поговорити на різі теми, відволікти всіх взагалі… Навіщо він такий взагалі? Невже не краще подивитись відео в інтернеті, почитати якісь книги нормальні.

Хочу сказати про техніку виконання вправ. З самого початку – дійсно Ви все будете робити “коряво”. З часом техніка прийде автоматично. Подивіться якісне відео від спортсменів світового рівня, запам’ятайте основні принципи і просто намагайтесь це все повторити. Вийде, якщо не одразу, то з часом 100%.

А якщо про себе говорити. Зараз відчуваю сили як ніколи. Готовий викладатись на повну.

Що це мені дасть? Можливо і нічого. Розчаровуюсь психологічно, але фізично сил ще вистачає!

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.