Нова Пошта: як оформляти накладні через сайт?

Для тих, хто відправляє вантажі Новою Поштою – рекомендую зареєструватись на сайті (як VIP-клієнт). Не обов’язково відправляти дуже багато, щоб отримати цей доступ. Варто тільки попросити… Доречі, на аукро функція оформлення експрес-накладних вже вбудована в систему. А ще необхідно для цього мати свій принтер :)

Знаю людей, які відправляють багато, але стоять – задиктовують все. Через це – величезні черги. Всі, хто хоча б 2 рази відправляли – могли давно зареєструватись, а черга була б тільки на видачу вантажу. Реально все було б швидше, і відповідальність за помилки – на тому, хто оформлював.

Раніше, доречі, видавали пакетики навіть – тобто все запаковане приносиш на Нову Пошту, даєш гроші (якщо потрібно) – а черга і далі стоїть. Вагу можна вказати дещо меншою, ніж реально… Перевіряти наврядчи хтось буде.

4 коментарі

  1. Через сайт накладні ще не оформляв, принтера ніяк не зберуся купити. Ідея непогана.
    Стосовно вантажу, то якщо помітна посилка, то можуть перевірити. В загальному там не дуже строго.
    Але раз відправляв, мене спитали скільки важить вантаж, сказав: “1,8 кг”. Потім вдома розплющив очі, дивлюся, а в накладній написали 2,2 кг. Це при тому, що вони нічого не важили.

        1. У мене 99% посилок до кільограма, навіть якшо трохи більше, всеодно вказую 0,9. Тому виходить завжди плата – 15 грн. Це і так пристойно.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.