Приватбанк

Оформив стипендію на картку Приватбанку, так як інших можливостей не було, всім майже нав’язали. Раніше я обрав Приватбанк за наявність системи інтернет-банкінгу приват-24.
Власне тепер повністю перейшов на Приват – і миттєва картка, і картка на стипендію, і депозитна карта – зручно, все в одному банку.
Але найбільше дістає в роботі банку те, що постійно тикають кредитку (ну не потрібно воно мені), а також постійні черги.
Якшо перераховувати кошти через приват-24, це доволі зручно (коштує лише 50 коп, якшо всередині Приватбанку, або 3 грн, якщо на інший банк). В відділенні схожа послуга буде коштувати 4 грн (наприклад перерахувати на певну карту гроші) – думаю це багато. Перераховував недавно таким чином 55 грн – комісія 4 грн :(
Хоча з”явилась у них непогана річ – банкомати, через які можна поповнити свої карти або депозит. Хоча деякі купюри не приймає, загалом всі такі банкомати працюють корректно.

А тепер найцікавіше – виявляється всіх студентів переводять на приват, я думав тільки 1й та 5й курси:)
Схожа новина у Nolexa

5 коментарів

  1. А в нас навпаки ходять чутки, що універ з приватбанком угоду розірвати збирається і всі стипендії\зарплати переведуть на якийсь інший банк. Як на мене, то приват – в Україні таки лідер у своїй галузі (ну, як мінімум, банкомати на кожному кроці).

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.