Як купити валюту в Приватбанку?

приватбанк

 

В останній час досить складно стало купити валюту. Навіть при наявності її в касі, часто відмовляються її продавати.

Не знаю як у інших банках, але в Приватбанку потрібно замовляти валюту наперед. Тобто, підійти до співробітника і замовити.

На сьогоднішній день існують деякі обмеження, а саме: купити можна не більше 200 доларів в день на одну особу. Але можна купити через приват24 ще 100$ і просто зняти їх з карткового рахунку (теж потрібно замовляти, але іноді видають по факту).

Тобто, якщо потрібно купити велику суму доларів, варто іти в кілька банків, в багатьох із них потрібно замовляти наперед, і на наступний день або через день купувати.

Курс долара ніби більш-менш стабілізувався і складає 13 грн/долар, тому радив би при можливості купувати необхідну суму саме зараз ;)

4 коментарі

  1. А я не радив би. Долар впаде до 11-12. Панікери вже попалилися, чи варто це робити ще раз?

      1. Ясне діло, що росте, для цього й зроблена схема. Попит є, а пропозиції мало. В кінці кінців, валюта поступить на ринок з якого-небудь траншу, долар просяде, а смерди залишаться в мінусі. Проста схема “як розвести лохів”

  2. Курс зараз такий, що 13 за долар це казка була :-D Що ж, самі люди вині, панікери допанікувалися до того, що «чорний ринок» диктує свої умови тепер, як далекі від «марень НБУ».

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.