Контакт

Skype – alex.neoprint
Google+

Завжди радий новим знайомствам!

[contact-form-7 id=”4516″ title=”Test”]

12 коментарів

 1. Гостьова стаття "Геолокаційні сервіси знайомств в Інтернеті" :

  Доброго дня!

  Мене звати Олеся Березенська. Я звертаюся до Вас від імені нашого клієнта, соціальної мережі Badoo. На Вашому сайті я знайшла багато цікавих статей про онлайн спілкування, тому я б хотіла запропонувати Вам гостьову статтю про геолокаційні сервіси знайомств в Інтернеті, як вони працюють та технології, що стоять за ними (мобільні пристрої та програми). Стаття надає корисну інформацію та приклади соціальних медійних мереж, що спеціалізуються на віртуальних знайомствах.

  Автором статті є Александру Ротару — фахівець із інтернет-маркетингу, що спеціалізується на соціальних мережевих сервісах та інтернет-технологіях і комунікації. Впродовж кількох останніх років Александру співпрацює з багатьма галузевими виданнями, для яких він пише статті та посібники з маркетингу.

  Сподіваюся, Вас зацікавила моя пропозиція. Будь ласка повідомте мені, якщо Вам потрібна більш детальна інформація щодо статті.

  З повагою,

  Олеся Березенська

 2. Доброго дня. Мене цікавить безкоштовне навчання у Польщі після 9 класу. Чи можливе безкоштовне проживання та стипендія?

  1. Сумніваюсь. Моя така скромна рекомендація – закінчити 11 класів в Україні, а за 2 роки спробувати вивчити мову до хорошого рівня ;) Наприклад, влітку радив би поїхати в Польщу на курси або просто в подорож :)

 3. Доброго дня! Можете на свій сайт додати опис мого сайту чи форму для відстеження посилок, це буде дуже корисно для ваших користувачів. У нас реалізовано фрейм (http://uk.go-tracker.com/api) який Ви зможете добавити його на свій сайт ваші користувачі зможуть відслідковувати посилки не виходячи з сайту. Наш сайт http://go-tracker.com/ обслуговує 92% поштових сервісів світу, відстежує як зовнішні так і внутрішні посилки.
  Чекаю відповіді. go.tracker.com@gmail.com

 4. Дуже хочу поїхати навчатись у Польщу, але можливості навчатись на платній основі немає. Покищо карти поляка не маю, але можу отримати її. А що далі? Наскільки реально вступити на бюджет? Чи дає щось карта поляка при вступі, крім того, що я вступаю на тих же правах, що й громадянини?
  Не можу зрозуміти що потрібно складати для вступу. Здається там є щось типу нашого ЗНО та й при університетах складаютья іспити.
  Вступати хочу на бакалавра, але атестат отримала у 2013 році і зараз навчаюсь на заочному в Києві.
  Допоможіть реально оцінити шанси.

  1. Мабуть, ти не читаєш блог взагалі.

   Освіта в Польщі в державних вузах безкоштовна для всіх громадян, а також для тих, у кого Карта Поляка.

   Лише на деяких напрямках можуть виникнути проблеми, але у цьому теж сумніваюсь.

   Екзаменів у багатьох вузах немає, ніякого ЗНО і близько немає.

   Тобто, якщо є КП, то з вірогідністю 99% можна вступити на безкоштовне, ось така моя думка.

 5. Доброго дня,

  Цікавить розміщення гостьової статті з однією силкою, на мій сайт http://next-buy.com.ua/ua (Україномовна версія) на вашому блозі. Якщо це можливо, то що для цього потрібно. Звяжіться будь-ласка зі мною.
  дякую!

  З повагою Ігор,

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.