Мій відгук про 3 українські банки

Чому саме 3 банки? Кожен з них має свої переваги і недоліки, тому користуватись варто кількома продуктами, так само як депозит потрібно класти (якщо Ви ще хочете це робити в Україні взагалі) у кілька банків.

Отже, почнемо з Приватбанку. Що б хто не говорив, він був і залишається найпопулярнішим в Україні. Зручність його полягає у тому, що картку Вам відкривають практично одразу і безкоштовно + моментально реєструєтесь у потужній системі інтернет-банкінгу приват-24, однозначно кращій в Україні на даний момент. Також “підкоповує” велика кількість терміналів самообслуговування. Кількість банкоматів особливого значення не має, оскільки гроші знімаються з однаковою комісією у всіх українських банках (з картки Приватбанку). Приватбанк – найзручніший спосіб перерахувати гроші з одного куточка України в інший, адже гроші у 99% випадків приходять моментально. Єдине, що не влаштовує, це комісія 0,5% на картці для виплат, але мабуть це виправдано. А ще, там не дуже компетентна служба підтримки онлайн, але ж в інших банках такого і взагалі немає.

Наступний – це Platinum Bank. Дуже високі відсотки по депозиту + безкоштовна картка + безплатний переказ грошей всередині банку і всього 2 грн за переказ через інтернет-банкінг до іншого банку. Ніби все ідеально? Хоча відділень дуже мало (у мене в місті лише одне), але це повністю себе виправдовує. При першому депозиті мені взагалі відкрили безкоштовно на 2 роки чіповану картку, а через 2 роки я її продовжив лише за 40 грн на 2 роки. Та й до цього всього її можна поповнити через банкомат Платинум Банку без жодної комісії. Про надійність банку говорити не будемо, а що стосується всього іншого – у них досить непогано. Поточний рахунок -15%, депозит на рік – порядку 24%, крім того депозитами зручно управляти, адже відсотки та і тіло депозиту надходять на картку, з якої можна безкоштовно зняти, або перерахувати комусь із Платинум Банку теж безоплатно. Мені це все дуже подобається.

Ну і VAB банк. Його основна “фішка” – це найвищий відсоток на депозити в Україні + безкоштовна картка до нього. Я клав навіть під 25% і 26%, поки все забирав, але в останній час банк почав дуже сильно псуватись. Депозити перестали виплачувати, знімати з карткових рахунків – не більше 1000 грн на день, і то лишень з банкоматів Атмосфера з комісією 0,5%. Але я сподіваюсь, що благополучно витягну звідти всі гроші. Не все одразу, але 1000 грн на день – теж непогано, враховуючи, що сума моїх коштів там досить скромна… Якби він залишався б працездатним і надалі, я б не забирав свої кошти.

Один коментар

  1. “А ще, там не дуже компетентна служба підтримки онлайн, але ж в інших банках такого і взагалі немає.” – я рази три звертався в цю службу підтримки, одного разу попросили зачекати, типу в спеціалістів запитають. В результаті через хвилин 10 таки відповіли і, мою проблему вирішено) Загалом, поки завжди допомагали)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.