Абонентська скринька на Укрпошті: чи варто орендувати?

Недавно продовжував свою абонентську скриньку. В цьому році вона подорожчала і коштує 72 грн/рік (минулого року було близько 60 грн). Користуюсь вже більше 2х років, загалом всім задоволений!

Які ж переваги дає абонентська скринька:
ваша домашня адреса не “світиться”. Особливо це актуально, якщо Ви висилаєте посилки з післяплатою.
коротка адреса. Коли Ви відправляєте або Вам відправляють посилку, не потрібно писати домашню адресу повністю (зазвичай її треба заповнювати кілька разів – враховуючи не дуже вдалі бланки укрпошти). Наприклад, якшо відправляєте посилку, адресу потрібно заповнювати тричі!
безпечність. Ви не боїтесь, що адресована Вам річ втратиться, абонентські скриньки знаходяться не на вулиці, не в під’їзді, а безпосередньо на відділенні Укрпошти. Наприклад, та ж ситуація з чеком Google Adsense. Ваш чек точно вже не вкрадуть…
швидкість доставки – зазвичай в абонентські скриньки кореспонденцію або повідомлення розкладають по кілька разів на день, тобто часто Ви зможете отримати її швидше, аніж якби Вам несли додому.
міграція на інше відділення Укрпошти. Мені, наприклад, не дуже подобалось своє відділення, я перейшов на центральне. Відповідно, посилки відправляються швидше (так само економиться пів-дня, або й цілий день).

Тепер про недоліки:
– викупити абонентську скриньку неможливо, тільки орендувати. Отже, щорічно треба буде платити певну суму. І якщо Ви дуже мало відправляєте/отримуєте, можливо Вам і не варто користуватись цією послугою.
– щоб перевіряти а/с, Вам необхідно щоразу навідуватись на відділення, для декого це не дуже зручно. За додаткову плату є e-mail-інформування, але, схоже про це пишуть тільки на офіційному сайті Укрпошти. Реально такого немає.

Отже, зваживши всі плюси і мінуси, вирішуйте самі – необхідна Вам абонентська скринька, чи ні.

12 коментарів

  1. Від чого толку мало?
   Тут розписано для чого вона потрібна…

   Якшо мало відправляєш/отримуєш – то сенсу, звичайно ж, нема.

 1. Шикарний у вас блог!
  Продовжуйте писати все що стосується е-комерції, з захопленням читаю!
  Дякую вам що ви є!

 2. Привіт всім! Скажіть будь-ласка, є такі ситуації, коли не хочеш, щоб деякі твої речі побачили люди з якими мешкаєш. Де можна зберігати такі речі?, може існують якісь послуги для цього? окрім банку.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.