Агент Приватбанку – чи вигідно ним бути?

Вирішив стати агентом Приватбанку – це типу можливість заробити якусь копійку (навіть пишуть – до кілька тисяч гривень :) ), продаючи послуги (кредит, депозит, картки і т.д.). Навіть на моєму блозі є можливість оформити собі картку. Що цікаво, іноді все-таки відправляють запити – ну і я відповідно передаю їх через сайт для агентів… Відправляю-відправляю, а якогось підтвердження чи коштів ще жодного разу не отримав. Сумніваюсь, що клієнт, вказуючи свій номер мобільного, буде відмовлятись від продукту, який для нього абсолютно нічого не коштує :) Тобто, наприклад, кредитка – оформлюється абсолютно безкоштовно. Є вірогідність – що ці картки оформлюються, а мені ніяких відсотків обіцяних ніхто не дає. Який сенс працювати таким агентом? Зокрема, наприклад – якщо хтось замовить кредитку – мені з цього має бути 16 грн. Для того, хто отримає кредитку – буде ще 10 грн бонус. Тобто теоретично Приватбанк витрачає 26 грн одразу (агенту – 16грн, і клієнту – 10; так, це бонусні кошти, але витратити їх можна без проблем), і не факт – що всі будуть тією кредиткою користуватись… Це теоретично. А фактично – можна нічого не отримати.

5 коментарів

 1. Отримав якось 15 гривень за це агентство. Нарахували їх на кредитку (типу в плюс), а що нею не користуюся, то і не знімав. Недавно 10 гривень списали – зв обслуговування неактивного рахунку О_о. Не факт, що потім не списуватимуть ще за якусь фігню і вже в мінус.
  Але загалом заробити можна, якщо працювали, а не чекати поки людина прийде і замовить послугу.
  PS
  Якщо цікавить такий вид діяльності, то багато російських банків готові платити значно більше за оформлення кредитки. Варто у цей бік копати

 2. Може ще за руку приводити?

  Я розписую інформацію про продукт – через форму замовляють, і все. Далі вже з ними контактує банк – і домовляється в яке відділення підійде клієнт.
  Я не думаю що хтось буде відмовлятись…

  1. Можна і за руку :)
   Я заходжу до тебе на блог, кнопочка приватбанку хз де вгорі – можна не помітити (точно не помітиш, хіба би шукав спеціально як я). Далі якісь непонятні два поля без жодних ознак бренду приватбанку – я би побоявся туди вводити свої дані. Так розмірковує кожен.
   А от якщо провести підповідну оптимізацію, оформити сторінку гарно, парочку лінків на неї закупити або омінятися з кимось, або ще й вдалий банер на головній – інша картина буде полюбому

   1. Причому тут це – замовляють і так. Я ж не буду кожному дзвонити. І що говорити, якщо вони, швидше за все, не з мого міста.

    Я так зрозумів має дзвонити співробітник Приватбанку, питати з якого міста людина, яке відділення ближче. Потім клієнт має підійти у відділення і якщо кредитка реєструється на той самий номер мобільного – що клієнт відправляв мені – то відповідно мають мені нарахувати бонус.

    Інакше я не бачу інших варіантів.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.