Фашизм – головна проблема. Антифашистський мітинг в Житомирі

галичина - логово неофашизму

Кілька днів тому в Житомирі відбувся антифашистський мітинг, на який примусово “зганяли” всіх студентів. Як мені сказали, погрожували проблемами з сесією та стипендією. Звучить як нонсенс звичайно, але на акції дійсно було дуже і дуже багато студентів. Вони не зовсім розуміли, для чого вони туди йшли, але були списки і відмічали тих, хто не прийшов.


антифашист

Багато було комуністичних прапорів, сором та й годі. Неначе повернулись в СРСР. А комунізм чим кращий? Та й навіть зараз комуністів підтримують порядка 5%-10%. А більшість не те що не підтримує, вони просто їх засуджують!

антифашизм

Дуже часто йдеться мова про так званий “неофашизм“. Це, вибачте мене, повний ідіотизм.
Якщо запитати у них (в т.ч. тих, хто тримає такі плакати на кштавт “Галичина – логово неофашизму”), що це значить, то у відповідь можна отримати – “Свобода, Тягнибок, фашисти!” – ніби якась шизофренія без жодної аргументації. Як можна жити в такій країні? Всіх все влаштовує, вже всі проблеми вирішені, от тільки з фашизмом залишилось поборотись.

Згодом, через кілька днів після мітингу, підвищились тарифи на квартплату і житлові послуги. Мабуть, треба було зовсім інший мітинг робити :) Соромно за студентів, але зробимо знижку на те, що вони не зовсім розуміли, шо це значить. Хоча мали б зрозуміти, які цінності їм хочуть нав’язати. 

Фото Житомир.інфо

10 коментарів

 1. Вони просто казяться від безвиході: у другому турі Кличко в два рази має голосів ніж Яник. За опитуваннями, звичайно.
  І що їм робити? От і натравлюють одну частину України, на іншу.

 2. Був у Києві на акції “Вставай Україно”, і паралельно з нею ПР проводили “Антифашистський мітинг”. Були на тому мітингу студенти з Острозької академії (бував там пару раз, маю пару знайомих звідти). Так от, казали вони що по 100 гривень за участь давали.

  Особисто я не стикався ще з таким як “іди на мітинг бо матимеш проблеми з сесією” чи тому подібним, але знайомі казали що в них таке бувало.

  \\ Ще скажу, у Києві на антифашиському мітингу учасників “відмічали” – перша з ознак проплаченої акції. Друга – учасники попросту не могли дати відповіді на питання чого вони там стоять і проти чого протестують.
  ————
  Загалом скажу так: якби ті кого примусово згонять на такі акції хоч трохи слідкували за політичною ситуацією в Україні та думали своєю головою – ніхто не змусив би їх туди іти.
  Люди самі винні в тому що в цьому плані вони ідіоти.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.