Asus Zenfone 2 – враження

Asus Zenfone 2

Кілька місяців тому я придбав собі телефон Asus Zenfone 2 з 4ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ вбудованої пам’яті і процесором Intel Atom Z3560 + PowerVR G6430 1.8 GHz.

Ніколи не купував собі настільки дорогого телефону, але хочу сказати, що мої очікування насправді виправдались.

До діагоналі 5,5″ я звик практично за кілька днів, не відчуваю жодного дискомфорту взагалі. Все працює ідеально від початку, практично жодних зависань, хоча це і Android.

Особливо порадувала досить якісна камера. Якщо раніше я практично ніколи не робив фото і відео (жоден мій попередній телефон не мав якісної камери), тепер я роблю їх постійно, іноді це досить важливо для мене.

Наступна перевага. В Польщі я маю 4G. Не знаю, наскільки він повноцінний, але наприклад, на вечірці я використав свій телефон, як Wi-Fi роутер, і швидкості вистачало, щоб пускати музику з Youtube на ноутбуку без проблем.

Також без проблем додаю собі друзів на facebooku одразу при зустрічі, що досить зручно. (На старому телефоні це тривало кілька хвилин).

Ну і останній плюс – оперативна пам’ять. 4 ГБайти – це дійсно вистачить з головою. Багато хто задає навіть питання, навіщо так багато. Але я думаю, на майбутнє нехай буде.

Отже, якщо Вас влаштовує екран розміром у 5,5″, то рекомендую саме цей телефон і модель 4GB/32GB/1.8GHz, оскільки модель 4GB/64GB/2.3GHz набагато дорожча, а різниці великої немає. А модель 2GB/32GB/1.8GHz думаю вже неактуальна на сьогоднішній день.

Єдиний і найбільший недолік, на мою думку, це акумулятор. При активному використанні вистачає на день, але чимось потрібно жертвувати.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.