Аукро: принципи роботи. Як продавати на Аукро?

Аукро – доволі зручний майданчик для інтернет-продажів. Від звичайних дошок оголошень відрізняється тим, що сервіс має систему відгуків і програму безпеки. Так, в багатьох випадках програма безпеки не діє, але загалом створені достатньо сприятливі умови як для продавців, так і для покупців, в крайньому випадку Ви зможете залишити негативний відгук в сторону продавця. Незважаючи на те, що це в першу чергу аукціон, більшість продажів відбуваються за ціною “Купити зараз”.

Отже, традиційно спробую розповісти (у форматі питання-відповідь) про все новачкам або тим, хто збирається там реєструватись для того, щоб продавати.

Як зареєструватись для того, щоб продавати на Аукро?

Вам необхідно вказати правильну адресу, саме на неї буде відправлено лист з кодом підтвердження. Крім того, потрібно вказати вірний номер мобільного телефону (бажано купити для цього окрему сімку – якщо Ви не хочете, щоб Вас постійно турбували по телефону в майбтньому).  На цей номер Вам можуть подзвонити і уточнити певну інформацію, наприклад скільки Вам років, ім’я та прізвище, адресу.

Яка комісія на Аукро?

Зазвичай комісія від 2% до 5% (залежить від категорії). Продавати товари вартістю до 10 грн не дуже вигідно, адже з кожного продажу до 50 грн – всеодно знімає 2 грн. Якщо у Вас дешеві товари – продавайте дрібним гуртом. Наприклад, 10 штук одразу.

Рекламні опції на Аукро. Для чого вони потрібні?

Для того, щоб активно продавати, недостатньо просто розміщувати Ваші товари, потрібно також купувати рекламу. Найпопулярніша реклама опція “Початок списку”. Коштує зазвичай 16 грн. Розглянемо таку ситуацію – 100 однакових товарів продають 100 різних продавців. Покупець вводить запит в пошук і не може обрати, що йому потрібно. Якщо Ви купили рекламну опцію “Початок списку”, то Ваше оголошення буде зверху.

Отже, якщо Ви плануєте продавати багато, Ви повинні розуміти, що витрачати потрібно буде теж багато. У випадку, якщо Ви продаєте через власний інтернет-магазин, то витрати заключаються в оплаті хостингу, домену і реклами. На Аукро ж Ваші витрати заключаються в платі аукціону, а вони вже купують рекламу загалом для всього сайту. Деякі речі ефективніше продавати через Аукро, деякі – через власний інтернет-магазин.

Аукціони від 1 грн? Що це таке?

Аукціон від 1 грн – чудовий спосіб продати стару річ, ціну на яку Ви не можете придумати або Вам потрібно щось дуже швидко продати. В більшості випадків Вам потрібно одразу купувати рекламні опції, так Ви зможете продати вигідніше, і, відповідно, відбити цю плату :) Чому саме від 1 грн? Так буде вигідніше, більше народу буде переглядати оголошення, отже буде вища ціна, ніж якби Ви виставляли від 100 грн і вище. Аукціони від 1 грн – це також чудовий спосіб продати старі, на перший погляд нікому не потрібні, речі.

Щасливо! Сподіваюсь, інформація буде цінною для Вас. Спробуйте все – і вирішіть самі, де вигідніше продавати.

Один коментар

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.