Bachmayer Solingen – німецький посуд :)

Історія з Bachmayer Solingen – особлива. Це феноменальна модель шахрайства в Україні.

Пригадалось мені, що навіть мої рідні одного разу повелись на цю історію :)

Отже, якщо Ви введете в пошуку “посуд Bachmayer Solingen“, то швидко зрозумієте, що Вас елементарно обдурили за Вашу ж жадібність.

Що цікаво, пропозицій цього посуду на olx досить багато й досі і ціни від 1,5 тисячі гривень до 7 тисяч. Хахаха. Один навіть за 3 тис. доларів продає. Мабуть, його розвели на кругленьку суму :)

Отже, яка схема продажу посуду Bachmayer Solingen? 

Поляк або іноземець, який їде з виставки, має зайвий набір посуду, який коштує кілька тисяч євро. На жаль, цей набір він не встиг продати, тому віддасть Вам в кілька разів дешевше. Суми “собівартості” і реального продажу, звичайно, відрізняються, і все залежить від мистецтва продавця “запудрити” Ваші мізки. Дислокації, продавці і покупці можуть суттєво відрізнятись. Але суть шахрайства від цього не змінюється.

Як же спрацьовує Ваш мозок? 

Якщо мені навіть це не потрібно, я без проблем продам. Навіть не буду перевіряти в інтернеті. Ціна відрізняється в кілька разів, тож я 100-відсотково продам цей набір посуду Bachmayer Solingen.

Але рано чи пізно хочеться перевірити, чи оригінальний це посуд, чи звичайна китайська підробка. Скільки коштує такий набір Bachmayer Solingen?

Отже, після коротких пошуків Ви бачите, що ніякої фірми Bachmayer Solingen не існувало те не існує. Втім, деякі користувачі не читають жодних відгуків і починають використовувати це, вибачте мене, лайно. Можете почитати, що з цього вийшло. А вийшло те, що аналогічний набір можна купити за кількасот гривень) Матеріал посуду Bachmayer Solingen найдешевший, все підгорає і псується практично після першого використання.

Отже, в Google полюбляють шукати за запитом bachmayer solingen official site. Тобто, шукають офіційний сайт. Хі-хі-хі. Такого не існувало і, мабуть, вже ніколи не буде існувати. Реально це китайська підробка, причому оригіналу не існує, як хтось іноді пише :) Яка собівартість? Копійки, але навіть безкоштовно я б такого не використовував.

Втім, нам вдалось продати свій набір посуду bachmayer solingen рівно за стільки, за скільки ми купили і від гріха подалі. Хоча важко перший день було пережити тим, хто таке купив :) То є можливість відчути себе повним лохом :) Хочеться якнайшвидше позбутись від цього.

Не будьте жадібним, не кидайтеся на “дешевий сир”. В еру інтернету перевіряйте все онлайн, наприклад відгуки. Часто це вирішить всі Ваші проблеми.

Ніяких чудо-наборів посуду не існує. Я купував в Польщі найдешевший варіант за кілька злотих і потім все успішно викинув :D І не платив по 300 доларів))

Бережіть себе і не ведіться. І бережіть Ваших рідних, особливо старших, від таких покупок і шахрайства, адже найчастіше на такий гачок потрапляють пенсіонери.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.