Безграмотність в мережі інтернет

В останній час дуже модно стало перекручувати спеціально мову… Це і так званий “Новий правопис”, якшо говорити про українську мову. Але, як не сумно говорити, в українському інтернеті куди більше розповсюджена саме російська мова. Там набагато більше варіацій паплюження :) Так от, для когось це просто забава, а зараз ні для кого не секрет, що до інтернету дорвалось багато школярів :) Вони вже не читають книги, так як раніше. Вони те перекручування в інтернеті вважають за порядок речей. І на повному серйозі пишуть точно так.
Насправді жахливо бачити такі речі, колись були інші ідеали, а зараз зовсім не те. Наприклад, той ж Янукович в своїй анкеті наробив купу помилок; є підозра, що точно таких само депутатів, як і він, теж вистачає. Башато хто не звертає на це уваги, але це досить важливо.

9 коментарів

 1. Ну, раз пост у стилі “граммар-наці”, тоді поїхали:
  1. Забава – слово російське.
  2. “за порядок речей” – калька з російської.
  3. “точно так” – калька з російської.
  4. “Башато” – це… хз.

   1. Зовсім ні. Не правильно як і “точно таких само депутатів”.
    А загалом варто було б згадати що є розмовний варіант мови. А блоги – саме розмовним наповнюються. + говірка, діалект, іншомовні слова, технічні терміни.
    Та й сучасний правопис – далекий від українського. Його створювали за “москальщини”.
    А от щодо критики… Ну можливо і варто підносити це питання, але точно не нам. Для того аби інтернет став грамотнішим – потрібно починати ще з садочку і ясел. Ця справа не року і навіть не років, тут вже повним поколінням потрібно викорінювати.
    В нас того ще немає. інші проблеми на порядку денному

   1. Тут уже нічого вже не зробиш :) Це вже інше.
    У мене тут до всього можна причепитись – в кожній статті)))
    Головне не робити помилок в написанні слів – це дуже сильно кидається у вічі. От про це і хотів сказати!

    1. “Кидається в очі” – це теж помилка. А помилки у словах – далеко не головне. Це лише описки і недописки, або ж – неуважність. Дуже не важлива помилка.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.