Бісить!

Коли ідуть по вулиці і вмикають музику на телефоні на всю, та ше й іноді підспівують або підтанцьовують. Беее. Це називається ШКОЛОТА! :D

Коли викурили “бичок” – і кинули куди-попало)) Дуже часто бачу!! В тому числі водії – взяли і викинули через вікно. Було бажання взяти – і назад йому закинути.

А сьогодні побачив – шо під час руху водій маршрутного таксі лускав СЄМКІ! І відповідно в нього музика грала шансончік) Я б не здивувся, якби він ше і палив одночасно) Бидлота.

Також бісить бидлотюнінг – два колеса передніх диски – легкосплавні, два задні – стальні. Грошей, мабуть, не вистачило. Хаха. Та ще й таке часто можна зустріти.

3 коментарі

 1. Ви просто не шарите в сучасних трендах ;)
  Особисто у мене на мобілі навіть МР3 нема, під вбудовані мелодії в селі цілі дискотеки крутимо :)
  В нашому селі з маршрутки не те що водій викидає “бичок” на ходу, а якогось разу два “бички” навіть викинули з маршрутки водія ;)
  І водій не просто сємкі лускає (подумаєш), він іноді ще й пиво п’є, телевізор дивиться.

  От легкосплавні диски спереду, а сталеві ззаду – то таки моветон. Всім же відомо, що сталеві диски треба ставити на ліву сторону (литі, відповідно, на праву) – щоб компенсувати обертання землі.

  1. На праву ставлять бо так видно пішоходам:) А я ще бачив по діагонлі поставлені:) а ще буває, що замість колеса в прицепі патик і це посеред столиці західної україни:)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.