China Post, HongKong Post та Singapore Post – китайська пошта, в чому різниця?

Замовляючи товари з Китаю, Ви в першу чергу, маєте звернути увагу на спосіб доставки. З оплатою все достатньо просто. В більшості випадків це – PayPal. Що стосується доставки – тут багато різних варіантів. Але потрібно зрозуміти, що кур’єрські служби коштують достатньо дорого, та ще й потрапляють під митний контроль у більшості випадків. Посилки, відправлені державною поштою або кур’єрською службою (державною) EMS, під митний контроль по замовчуванню не потрапляють або дуже швидко його проходять, зважаючи на велику кількість посилок, що відправляються поштою.

Якщо говорити про пошту, то залежно від місця знаходження продавця, можуть підтримуватись China Post, HongKong Post або Singapore Post. Що цікаво, один продавець може висилати одразу кількома службами (тобто ці служби не мають прив’язки до місця знаходження продавців).

Отже, спробуємо з’ясувати, в чому різниця між ними.

China Post – мабуть, найбільш популярний спосіб доставки для китайських інтернет-магазинів.  Та ще й найдешевший. Але строки доставки можуть затягнутись до 2 місяців. Частіше всього це 25-30 днів.

HongKong Post – дорожче за China Post, але трохи швидше. Бували випадки, що посилка доходила за кілька днів. Але це ще залежить від того, наскільки швидко відправлять посилку. Адже часто китайці можуть давати Вам трек-номер, але відправляти значно пізніше.

Singapore Post – особливих відмінностей від China Post не має, але є свої особливості. Наприклад, акумулятори заборонено відправляти попередніми двома службами, а Singapore Post має таку можливість. Можливо, Singapore Post трохи швидша за China Post, оскільки не така популярна і черги там менші.

Все вищезгадане стосувалось невеликих посилок (по кілька кілограмів). Якщо купувати щось важче, то підійде тільки EMS. Але ні в якому разі не обирайте Fedex, DHL, TNT і т.д., в 99% випадків у Вас виникнуть проблеми, з Вас можуть вимагати не тільки мито, а й ПДВ, а ще проходити купу служб і їм також платити…  Так, доставлять товар за кілька днів, але фактично Ви повинні будете витратити ще більше часу на оформлення, втратите купу грошей і нервів. Це того не варте.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.