Connect.ua – що з ним сталось?

Connect.ua – соціальна мережа, яка справді була цікава. Цікава тим, що не зовсім схожа на інші. Я знайшов там кілька друзів, з якими зустрічався насправді. Але спочатку там почали все змінювати, дизайн наприклад, дуже і дуже часто. Прийшли не зрозуміло до чого. Нещодавно соціальну мережу Connect.ua було продано, це взагалі похоронило її. Більшість реальних профілів було заблоковано. Пише, коли заходиш на connect.ua “Ваш профиль был наказан”. Я думав, можливо це через спам. Як виявилось, просто повидаляли користувачів. Реєструватись заново не можна… Якісь коди запрошень – яких ніде і не існує.
Тепер відвідуваність значно має впасти, я не зрозумів навіть який сенс всіх “випихати” – адже дійсно народу сиділо багато. Можливо просто настала тупікова точка розвитку проекту – і його треба було продати. Можливо, така доля буде чекати в майбутньому й інші соціальні мережі…

18 коментарів

  1. ну це не настільки важливо.
   Залишили б все як є – і все було б нормально.
   Але тепер це називається “Флирчи” – схоже взагалі інший двигун і інші користувачі…

 1. Це стартово був суто комерційний проект. Тому не дивно що продали, далі розвивати немає куди, бо гіганти вже вкорінилися в ринку.
  Думаю що саме вони і викупили.
  До речі дуже не подобався конект, бо по-перше був надто перенавантажений дизайн. по -друге: занадто багато реклами. По-третє: величезна кількість не зрозумілих велосипедів.
  Якось так. Не велика втрата загалом

 2. У меня пишет на connect.ua “Ваш профиль был наказан”
  хотя спамом не занимался и никаких сообщений не отправлял… В чем может быть причина?

 3. Достали уже своим спамом! Неужели, Вам не надоели, эти тупые рассылки, где совсем не знакомый Вам человек, пишет Вам и пытается вызвать на общение…. Однако, когда заходите по ссылке: Огромная ФИГА и “Ваш профиль был удален..” или наказан… ДЕБИЛЫ! Мой всем совет: – Включайте спам фильтры на эти рассылки и им траффика не видать ( хотя хотят этим спамом, увеличить свой траффик) ! Удачи всем!

 4. Я в шоці. Так тупо накручують трафік.
  реклама повсюду..
  швидше би його закрили
  ато дивитись не можу на ту примітивщину

 5. Я там знайшов свою дівчину) *IN LOVE*
  класна була соцмережа … але потім щось пішла вниз замість того щоб йти вверх(

 6. Народ, хто знає як видалити підставну сторінку з моїми фото в тому коннекті?? Адміни не реагують, та й Коркін наче вже не володіє сайтом. Що робити, кому писати тепер?…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.