Хочу купувати дописові (постові)

Може хтось порадить де краще? На Гогетлінкс я вже зареєстрований. Чув ще про РотаПост.  Свої сайти поки не хочу “забруднювати” таким, а от сам би з задоволенням трохи закупився. Спочатку думав витратити десь 1тис. грн, але потім передумав. Почну з трохи меншої суми, але хотілося б дізнатись від тих, хто закуповував. Скільки треба витратити, щоб відчути хоч якийсь ефект від цього? Як  там побачив, ціни дуже сильно відрізняються від цін на біржах посилань. Та так відрізняються, шо кілька років потрібно буде, щоб окупити. Можливо, це того варте, а можливо і ні. Що хто скаже?

А розміщенням дописових на своїх сайтах займусь згодом. Кажуть, приносить непоганий прибуток, але і треба, щоб зовнішніх посилань з сайту не було, або зменшити їх до мінімуму.

5 коментарів

 1. ГГЛ хорошая биржа в целях заработка, однако лучше подрастить тиц и продавать после 50, а оптимальным вариантом для заработка на биржах является платное вхождение в ЯК. Сумма взноса реально может окупиться через 3-4 месяца, а это более 300 баксов. Если учесть, что ссылка с тиц 130-170 стоит на ГГЛ где то 10у.е и продать можно порядка 50-100 (разрешенных 200 точно не стоит), при наличии динамически обновляемого контента, то свой заработок можно с легкостью посчитать. от 500 у.е. Но не Стоит забывать наряду с продажей ссылок покупать ссылки на себя, так как исходящих ссылок должно быть меньше, нежели входящих.

  1. Не варто забувати, що хвалених 300 баксів зовсім не гарантують потрапляння сайту в ЯК – це лише запрошення модераторам переглянути його поза чергою. Такого поняття як платне входження в ЯК просто не існує (може й існує насправді десь тишком-нишком, але не для всіх і далеко не за копійки)

 2. Як на мене, то краще купувати напряму у власників сайтів – не буде ніяких додаткових комісій.
  Я маю одну непогану пропозицію, практично шарову. Можна отримати 2-3 десятки посилань майже задарма, причому з ненульових сайтів. Якщо цікавить – пиши на пошту.
  Ну і заодно коментар до допису ще: в таких випадках треба казати які постові цікавлять (бодай пузомірки донора приблизні) і скільки готовий платити за кожен з них, бо навіть на 1000 гривень можна купити 10 постових, можна 100, а можна і 1000, думаю.

 3. Ротапост класна штукенція. Особисто для мене краща за ГГЛ.
  Спочатку не здружився, але зараз, коли на ГГЛ проблеми – туди перейшов. Ціни вищі, менше марципанів, носами не крутять.
  _
  П.С: щодо ГГЛ, скажіть будь-ласка, в вас теж через 2 місяці успішного користування попросили підтвердження власника домену або атестат вебманей?

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.