Дорогі речі і дешеві понти

Зараз дуже популярно мати якісь певні речі, але грошей не завжди вистачає.
Часто навіть ці речі Вам не зовсім потрібні, але Ви хочете платити данину моді.

Наприклад, той же iPhone, дехто використовує його тільки для понтів, не використовуючи насправді і 10% функцій, які в ньому закладені. Я б міг би собі купити теж – але не куплю ніколи, просто не бачу в ньому сенсу.
Як альтернатива – купити копію телефона. Але це так звані, дешеві понти. Зовні, наприклад 1в1 з оригіналом, а як тільки вмикаєш телефон, то плакати хочеться. Здалеку ніхто і не зрозуміє, що це копія)) А якщо ще й яблучко на задній панелі є, то взагалі не відрізниш =)
Краще купити звичайний недорогий телефон за таку ж саму ціну та й все)

Тепер поговоримо про навушники. Є така фірма – Monster Beats. Навушники-вкладиші там коштують порядка 1500 грн. Свій покупець, звичайно, є завжди. Але знову ж таки, є копії. І є навіть за 70-100 грн. Але вся суть втрачається – тільки дизайн такий само. Звучання нічим не відрізняється від навушників за 20 грн :)

Те ж саме стосується копій дорогих годинників. Вся суть дорогої речі – в її оригінальності. Замість копії – краще купити нормальний годинник не зовсім відомої фірми, якщо він вам взагалі потрібен.

Якщо говорити про автомобілі – тут точно така само історія. Зараз дуже популярні авто BMW або Mercedes 90-х років ( нові авто цих фірм мало хто може собі дозволити:) ). Ззовні бомба, і для понтів теж підходить, але це до першої поїздки на СТО. Далі зрозуміло, що краще вже було б брати навіть Lanos, але новіший, і то було б менше проблем.

Вам же рекомендую заробляти багато, щоб вистачало на все,  купувати оригінальні цінні речі, купувати нові нормальні авто. Але купуйте тільки тоді, коли це насправді Вам потрібно.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.