Дзеркало сайту і унікальний контент

Нещодавно для експерименту створив повне дзеркало домену. ORG.UA –> PP.UA. Що цікаво, однаково добре заходять і на головний сайт, і на дзеркало, це при тому, що контент абсолютно ідентичний. Крім цього, обидва сайти чудово проіндексувались в різних пошукових системах. Це підтверджує думку про те, що не обов’язково мати абсолютно унікальний контент для високої відвідуваності і не завжди сайт копі-паст потрапляє в бан пошукових систем. Тобто, якщо хтось повністю скопіює Ваш сайт 1 в 1, відвідуваність там може бути нічим не гіршою, або навіть кращою. Всупереч всім авторствам і т.д.

4 коментарі

  1. а що таке склейка?
   Я створив окремий сайт, відповідно переніс туди Mysql базу. Тепер це точно такий повноцінний сайт. Коли org.ua закінчиться, то залишиться pp.ua

 1. Не кажи гоп…
  Рано чи пізно пошуковики помітять дублікат сайту і викинуть з видачі один з них. І краще, якщо це буде той що org.ua. зараз напевно краще pp.ua закрити від індексації, а потім лише зробити редірект з org.ua коли домен закінчиться і сайти тоді склеяться.
  А так поки ніхто Яндексі і Гуглу на доніс на аффілат (ваш сайт копію) можуть і двоє співіснувати, але це трохи ризиковано як на мене.

  1. Я і раніше таке пробував, і все індексувалось, нічого не викидалось.

   А доніс – потрібно ще довести – що ти власник, а не той, хто вкрав.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.