Ecolines і їх бонусна програма

Сьогодні хотів би поділитись враженнями від перевізника Ecolines.

Білет Житомир-Катовіце (Україна-Польща) коштує на сьогодні 590 грн. Досить дешево, оскільки курс злотого зараз  приблизно 7 гривень, виходить 84 злотих. Саме тому останній час я вирішив подорожувати автобусом. Хоча і затримка на кордоні досить суттєва (постійно по 3-4 години), але ціна виправдовує себе. З пересадками чи через blablacar часто виходить або ж так само, або навіть дорожче, а проблем більше. На blablacar іноді бувають дуже привабливі пропозиції, але важко допасувати на потрібні дати.

Білет Ecolines можна купити безпосередньо на сайті, а, наприклад, Eurolines лише в касі, адже в інтернеті тільки у злотих, відповідно значно дорожче.

Отже, що мені сподобалось. Автобуси Ecolines досить хорошої якості, більш місця для ніг, є розетки, навіть стюардеса :). Купуючи квиток в інтернеті, можна обрати місце. Навіть не треба було друкувати квиток, вистачило показати з телефону.

При першій купівлі я дістав також бонуси, які можна ніби використати при подальших поїздках. Але купуючи другий раз, я ввів бонусний код, і не отримав жодних бонусів. Прикро, написав в службу підтримки і до адміністратора, відповіді не отримав. Тобто, мало бути 4 поїздки, і знижка 50% на п’яту. Але вже починаючи з другої, ніякий бонус не нараховувався і я не отримав жодних пояснень. Ось це дуже сильно не сподобалось.

Ще у них на сайті є такі ніби акції, де квитки по 100-200 грн на деякі дати, але насправді важко їх знайти. Чергова нісенітниця, щоб привернути увагу. Але ціни і так досить хороші, загалом рекомендую.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.