Про Євро 2012 (euro 2012)

Ні, я не буду писати про яскраві матчі, голи, враження від гри і т.д. Зараз цю інформацію освітлюють купа сайтів.

Перше, що кинулось у вічі.  Російські вболівальники  показали себе як дикуни, саме вони спричинюють поки бійки, безпорядки і т.д. Мабуть, європейцям бридко бачити таких “вболівальників”. Звичайно ж, мова йде не за всіх росіян, але чому виходить саме так? Європейські вболівальники поводять себе доволі пристойно, незалежно від того, як грає команда.

Ще цікавий момент – доступність. Європейці пристойно заробляють, тому можуть дозволити собі повеселитись, повболівати  і т.д. Більшість в Україні заробляє “копійки”, доволі низький рівень життя, зате забувають про все і захоплюються футболом. Наприклад, щоб поїхати на якийсь матч (пристойне місце + проживання (якщо ти з іншого міста) + проїзд) – потрібно витрати ледь не всю зарплату. І певно, є такі, хто витрачає. Мовляв, підтримати команду, об’єднатись – але заради чого?

 

5 коментарів

  1. Бідні українці не їздять на матчі. До мене приходить дивитися то ТБ один чувак, якому за несплату відрізали світло – оце бідні українці, а хто відвалить купу бабла за місце на стадіоні – явно не жебрак.

  2. ,блін як поступиати нам…голбув…бла рука…пенальтідолжнобулобути…наподавати зая ву на суд!!1Европейський

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.