Як дивитись фільми онлайн? Безкоштовно.

В зв’язку з останніми подіями зі славнозвісним сайтом ex.ua, хочу спробувати знайти альтернативу саме для перегляду відео онлайн. Доречі, я майже і не користувався тим ex.ua, адже в останній час там почало з’являтись достатньо реклами (особливо перед перегдяом відео онлайн), що не дуже мені подобалось…

Звичайно, оптимальний спосіб дивитись нові фільми – скачати їх на будь-якому торрент-трекері. Таких трекерів вистачає, як українських (якшо в першу чергу цікавить український дубляж), так і російських. Вся фішка в тому, що матеріали знаходяться на комп’ютерах користувачів, тому з точки зору захисту авторських прав важко щось вдіяти проти них (та ж історія з torrents.­ru – домен змінили і все).

Але якшо Вам не хочеться нічого завантажувати, реєструватись і т.д., можна, використовуючи певні сервіси, безкоштовно дивитись нові фільми онлайн. Часто Ви можете натрапити на такі сайти для перегляду відео онлайн, де занадто багато реклами. Вони не мають великих власних серверів, а просто вставляють відео з різних відеохостингів (найпопулярніше – з відеосервісу ВКонтакті). Зазвичай якість відео там дуже погана.
Але в цій статті мова піде про інше/ Я для себе виділив 2 більш-менш нормальні сайти для перегляду відео онлайн (звичайно їх має бути більше – напишете в коментарях).

Перший сайт – це fs.ua.

Плюси: багато нового відео, багато фільмів з українським дубляжем (дубляж можна змінювати безпосередньо при перегляді), хороша швидкість завантаження.
Мінуси: невідомо, чи легальний контент (актуально зараз – але для користувача не так і важливо), часто – погана якість відео та звуку, достатньо багато реклами!

Другий сайт – megogo.net. З’явився недавно, але мені більше всього (на даний момент) подобається.

Плюси: наголошують на тому, що контент легальний, в більшості випадків дуже висока якість відео, висока швидкість завантаження, немає реклами (спишемо це на те – що сайт досить новий!).
Мінуси: немає українського дубляжа (рідко тільки проскакує), немає дуже нових фільмів (але є багато чого – вартого уваги).

Висновок такий – є цікаві проекти, але обов’язково вони будуть створюватись ще! Деякі проблеми зараз можуть бути з авторськими правами. Головний фактор успіху буде – легалізація контенту. Тобто плата правовласникам за їх продукт.  Дехто вже займається цим. Але водночас, завжди важко (іноді навіть неможливо) боротися з так званими “піратами”, коли справа стосується відеоконтенту.

2 коментарі

  1. Нещодавно megogo.net рекламувався на кінопошуку. Сам сайт дуже класний, все гарно розписано по блоках. І якістьт фільмів дуже хороша. Але все таки віддаю перевагу трекерам.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.