FlixBus Краків – Перемишль запізнився на 3,5 години!

Хотів поділитися з Вами не дуже приємною новиною – на хвилі зростання популярності перевізника FlixBus, в т.ч. в Україні, відкриття новиї рейсів і т.і.
Отже, білет я купив на 8 годину ранку з Кракова (3 листопада 2019). Був альтернативний варіант о 9й, але дорожче на 10 злотих. Вирішив зекономити. Та суть не в цьому.

На автовокзалі пролунало лише одне повідомлення – автобус запізнюється на 2 години (ледве почув). Причому після цього ніяких оновлень вже не було.
Отже, вирішив одразу подзвонити на телефон служби підтримки. Додзвонитись було неможливо ані на польську, а ні на англійську підтримку. Було автоповідомлення автобус запізнюється на *** хвилин. Причому сказано так, щоб не було можливості зрозуміти це повідомлення. Така собі загадка. Зрозуміло, що в касі допомогти ніхто не зміг, адже квиток був куплений через інтернет.

Отже, о 9й годині прибуває наступний автобус з цього ж напрямку. Ось і запитую, чи можна обміняти квиток, як зв’язатись зі службою підтримки і т.і. Мені запропонували лише купити новий квиток (старий повернути неможливу, адже час відправлення рейсу вже пройшов). І ось на табло з’явилась година – 9-15, ось я і подумав, що це і є мій бажаний автобус. Так подумали і інші пасажири. Але виявилось, це зовсім інший автобус, який прибув за розкладом о 9-15. Отже, о 9-30 вдалось все-таки додзвонитись на гарячу лінію. Мені сказали, що відправлялось SMS-повідомлення з інформацією (і це все за 3 години?). Моє рішення було вже чекати бажаний автобус і мене запевнили, що о 10-10 він прибуде на 100%. Отже, дочекався я аж 10-50 і купив квиток на інший автобус (відправлення о 11й). Через інтернет дізнався, що запізнення було 3,5 години.

Одразу після цього написав скаргу з проханням повернути кошти. До цього моменту жодної відповіді не отримав. Невже в них вперше така ситуація? Варто було просто повернути кошти і всі купили б наступний білет. На цьому проблема була б вирішена. В результаті люди чекали, не отримали жодної інформації, підтримку відключили. Через фейсбук паідтримка без жодної користі (навіть не можуть перевірити рейс).

Що ж, буду чекати відповіді. Але навіть не знаю, чи може бути квиток, куплений через інтернет, яким-небудь підтвердженням і чи можна його використати як доказ.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.