Безкоштовне навчання в Польщі без карти поляка!

Навчатись в Польщі можна безкоштовно. Головне бажання. Дуже багато знайомих навчались і продовжують навчатись, а дехто навіть отримує стипендію, не маючи карти поляка.

Отже, варіантів вступу декілька.

Перший і найпростіший спосіб з мінімальними вимогами, це Сілезький університет в Катовіцах. Багато інформації є на їх сторінці Вконтакті. На багатьох спеціальностях конкурс практично нульовий та і особливих знань польської мати не потрібно (багато знайомих вступали з рівнем А2). Втім, на популярні напрямки готуйтесь до конкурсу і хороше знання польської в такому разі буде перевагою.

Наступний варіант – Програма для України – Університет Гданський. Філологічний факультет Гданського університету у 2016 році продовжує програму безкоштовного навчання громадян України на бакалаврській, магістерській та аспірантській програмах на всіх спеціальностях факультету. Знайома навчалась за цією програмою і дуже задоволена. Мало хто знає про цю програму, тому шанси на вступ оцінюються як високі. Очевидно, що Гданськ – це не Катовіце, і куди краще вступати саме в Тримісто:)

Наступний проект – Teraz Wroclaw (Тераз Вроцлав). Його відмінність від попередніх у тому, що у Вас є вибір – кілька вузів. Втім, конкурс там, думаю, більший, ніж у двох попередніх. Ой, ще забув додати. Тут можна підібрати практично будь-яку спеціальність.

А далі поговоримо про можливість не тільки навчатись безкоштовно, а й отримувати стипендію.

Перший варіант – це Університет Економічний у Катовіцах. Спеціальна програма покриває плату за навчання + отримуєте до 1000 злотих в місяць на витрати. Непогано, погодьтесь. Очевидно, що конкурс тут великий.

Ну і останнє, про що варто згадати. Це стипендійні програми від консульств. Їх досить багато. Одна з найбільш популярних – стипендія Стефана Банаха. Шукайте такі програми на сайтах консульств, інформація зазвичай з’являється на початку червня, час подачі обмежений, і конкурс дуже і дуже великий. Втім, для тих, хто пройде, буде і непогана стипендія, наприклад за програмою Стефана Банаха – 1350 злотих.

Можливо, про щось забув? Пишіть в коментарях!

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.