Google Adsense – наскільки швидко можна отримати зароблені гроші?

Кожен, хто працює з Adsense, хотів би отримувати зароблені гроші якомога швидше. Але, на жаль, існують певні ліміти. Наприклад, мінімальна сума для виведення коштів 70 євро (це трохи менше, ніж було раніше – 100$). Отже, на перше число певного місяця Ви зібрали необхідну суму. Спосіб оплати – лише один, це банківський чек, виписаний на Ваше ім’я. Звичайно, пряма оплата на WebMoney або банківську картку – це було б просто ідеально, але поки такої можливості немає.

Є два способи доставки такого чеку – або кур’єрською службою – 15 євро, або безкоштовно звичайною поштою. Про перший спосіб рекомендую вам забути – адже просто так викидати 15 євро на вітер для України – це занадто))). Та ще й зазвичай на Adsense заробляють не так і багато.

Отже, Ви вибрали доставку звичайною поштою. Але чек Вам будуть надсилати не одразу. Частіше за все висилають після 20 числа місяця, в якому на початку (1-го числа) зібралась необхідна сума. Минулого разу до мене безпосередньо чек дійшов за 14 днів. Ще десь тиждень чек йшов до Приватбанку. І тільки після цього гроші були на картці.

В цьому ж місяці чек йшов 30 днів. Це досить довго.
Сьогодні отримав чек – відсканував його, і одразу відправив у Приватбанк.
Здається, виплата чеків Google Adsense через приват-24 – найшвидший варіант з-поміж можливих на даний момент.
Схема така – через інтернет-банкінг відправляєте скани (лицьову і зворотню сторону чеку), а укрпоштою відправляєте чек (бажано рекомендованим листом, так як звичайним може загубитись, і, зекономивши якусь гривню, Ви можете втрати купу часу на замовлення нового чеку і т.д.). Коли банк отримує оригінал чеку – за кілька днів висилає гроші, і не чекає, поки чек дійде до отримувача (City Bank).

Коли я отримаю гроші на картку, тоді відпишусь теж, а ще скажу, яка буде комісія, враховуючи всі витрати. Ну і порахую, скільки часу витратилось з моменту накопичення потрібної суми до моменту отримання готівки.

Але потрібно розуміти, що приват-24 – не єдиний спосіб перевести чек в готівку. Така послуга має бути доступною в будь-якому банку. Але в такому випадку потрібно буде чекати дуже довго.

12 коментарів

 1. Нещодавно також обналічував чек гугл-адсенс. Зараз це дійсно досить швидко, через сервіс Приват24. Раніше (років зо 2 тому) знайомий розказував – на це йшло дуже багато часу

 2. Я у вересні обналічував свій чек. До мене чек прилетів за 12 днів, потім за 3 дні до приват банку і вже через два дні гроші вже були на картці.

    1. ну не факт, шо це швидше. Я ж так само відправляю.
     це +1 грн виходить )))
     Просто листи іноді швидше доходять, ніж рекомендовані.

 3. Чеки відправляють 23 числа після досягнення 70 євро в попередньому місяці. Чек йде 10-15 днів. Рекомендований лист в Дніпро зі Львова 3.60грн коштує і доходить за 2 дні після відправлення, про то що він дойшов можна глянути на сайті Укрпошти ввівши номер з чека який отримали на пошті. Потім він 3-5 днів валяється у Приватбанку, після чого його проводять і через 3 дні після проведення гроші вже на картці.
  Якщо чек в євро то додаткові витрати 3 євро + 3% від суми, якщо в доларах, то 3% від суми без додаткових комісій. чеки можна не сканувати, а просто фоткати і фотку заливати у Приват24.

  1. 10-15 днів не завжди. Я ж писав – місяць йшло! Може до 60 днів.
   Рекомендований лист не завжди за 2 дні – може бути тиждень і довше. Але не варто заморочуватись на цьому!

 4. А щеварто зауважити, що на сайті підтримки Адсенс вже майже рік як набрали тестерів для випробувань отримання грошей через Рапіду. Тобто Гугл шле чек рапіді, а Рапіда відразу вебманями розраховується без всяких танців з бубном. Надіюсьті тести скоро закінчаться і ми отримуватимемо гроші значно швидше. Хоча це більш актуально для новачків, я коли почав отримувати чеки щомісяця, то перестав морочитися про швидкість отримання тих чеків.

 5. Все, такої лафи більше не буде. Приват24 вже не виплачує авансові виплати по чеку від гугл за 3 дні, тепер потрібно чекати перерахунку грошей 3 тижні, а може і більше…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.