Хостинг зображень – чи варто користуватись?

Якшо можливості Вашого хостингу обмежені, сервіси з хостингу зображень стануть Вам у пригоді. Найбільш стабільним зі всіх виявився сервіс http://imageshack.us/. Він працює стабільно протягом усього часу існування, картинки нікуди не діваються, зберігається протягом довгого часу. Сервери знаходяться в США, тому завантажуються такі картинки для UA-IX-користувачів не дуже швидко. Для українських користувачів досить популярним є сервіс http://piccy.info/. Обіцяють довге існування, але сам спостерігаю – часто картинки бувають недоступними, але зберігаються поки досить довго (як буде далі – нічого сказати на жаль, не можу). Всі інші сервіси доволі сумнівні. Ніхто не гарантує, що через кілька місяців або через рік Ваші картинки тихенько видалять, а Ваші старі статті на сайті стануть виглядати жахливо. Все ж рекомендую при можливості купувати собі хороший хостинг і розміщувати зображення безпосередньо у себе на сайті. Так набагато надійніше!

3 коментарі

  1. Терпіти не можу piccy, із закордону картинки відкриваються через раз.
    Якщо є профіль в Google+ то можна зберігати майже необмежену кількість фото (розміром до 2048 пікселів) в Picasa Web.
    Я використовую цю можливість для http://mrgall.com/gallery/

  2. Картинки у статтях займають не так вже багато місця. Тому можна розжитися на нормальний хостинг і зберігати картинки разом із скриптами сайту.

    Інша річ фотогалерея, де в одному альбомі 20-30 якісних фотографії… Тут вже можна подумати і про сторонній хостинг.

  3. Те ж саме в контакт можна загрузити. там не видаляються, навіть після видалення з профілю. Хоча розмір буде не великий, але для оформлення досить.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.