Індексація, апдейти PR та ТІЦ

Ну ось я і дочекався оновлень. Перші враження були – позитивні, адже відверто слабенькі сайті отримали по 2-ці пейджренк (перша перевірка!). А от сайти, які по всім показникам уже тягнуть на 4, Гугл попросив почекати. Далі про оновлення ТІЦ. Як і кілька останніх перевірок, ТІЦ всіх моїх сайтів залишився таким самим, зате творяться дивні речі з індексацією в Яндексі. Одразу 3 моїх сайти випали з індексу. Почитав форуми, попитав у друзів, мій випадок не є рідкісним. Після того як написав в службу підтримки, на наступний день один сайт одразу проіндексувався. І не дивно, адже в індексі було 5 тисяч з чимось сторінок. Доречі, всі інші мої сайти, які поки не дуже цікавлять мене з точки зору заробітку, проіндексовані в Яндексі повністю. Як я зрозумів, ТІЦ та реєстрація в Яндекс-каталогу з індексацією нічого спільного не мають… Одразу видно російську пошукову систему. Ну що ж будемо чекати. Перевірте, можливо і Ваш сайт перестав індексувати Яндекс. А я сам користуюсь гуглом і пропоную Вам робити те ж саме.

7 коментарів

  1. Та це взагалі…основний сайт вилетів з індексу Яші, я був у тихому шоці) Ще й Апдейт якийсь слабенький був, ну зате ап пейдж ранку дав основному проекту двійку, хоча розраховував на трієчку :)

    З вдалим Апдейтом =)

  2. Також був подібний варіант, написав в саппорт, відписали на наступний день, що вияснять, в чому проблема, а через день прийшов ще один лист – з сайтом все нормально, скоро буде проіндексовано. Дуже глючний Яндекс.

  3. Так, Гугл – це руль. Він неіколи не буде рівнятись з Яндексом. Цьому “русскому” Яндексу до Гугла, як до неба рачки.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.