Індієць вижив після того, як його череп простромила метрова труба

18-річний житель Індії Маніш Раджпурохіт зміг вижити після того, як йому провели операцію з витягнення із черепа металевої труби довжиною 1,2 метри, повідомляє Telegraph.
Парубок потрапив на операційний стіл внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в індійському штаті Андра Прадеш. Автобус, у якому їхав Маніш, зіштовхнувся з вантажівкою, і під час зіткнення поручень, що відірвався, увійшов у голову юнака над переніссям, а вийшов біля основи черепа, за декілька міліметрів від хребта.
Рятувальники, які прибули на місце ДТП, вирішили не виймати поручень із голови парубка , тому що результат міг виявитися трагічним.
Протягом години Маніш Раджпурохіт самостійно добирався на рикші до найближчої лікарні, однак лікарі відмовилися його оперувати. І лише через три години швидка допомога доставила молодого індійця в приватну клініку в Бангалорі, де й була зроблена операція, під час якої хірурги змогли витягти сторонній предмет з голови Маніша.

Дивно, але палиця не зачепила жодної життєво важливої ділянки мозку

, – повідомив хірург, який проводив операцію, Шаран Патіль.
У цей час парубок повністю видужав і почуває себе добре.

Один коментар

  1. Хлопцеві просто поталанило, оскільки дивлячись на фотографію, вірніщ проекцію як пройшла труба, не зачепити життєво важливі ділянки мозку майже неможливо

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.