Конкурс блогів BUBA, результати “вражають”

Не знаю – чи оголосили результати чи ні. Коротше кажучи, в результаті на перших місцях опинились російськомовні блоги (які вони українські?), а також блоги з мізерною відвідуваністю та показниками. Запорукою успіху стала кількість друзів в соціальних мережах або ж накрутки. Жодної об’єктивності. Відповідно за свої блоги проголосував лише я сам :) Але навіть і не шкодую. Кому воно потрібно? Навіть і проголосувати не можна без реєстрації в соціальних мережах. Тільки дарма піарили цей конкурс деякі українські блогери)

17 коментарів

 1. Більше 500 учасників. Чи міг сферичний читач вочера у вакуумі переглянути всі блоги та обрати найкраще? Думаю, що завідомо було розраховано на голосування “по-дружбі”.
  Якщо врахувати, що близьки 50% жителів України розмовляють російською, то природно, що багато блогів ведеться саме та цій мові. Але виключати їх із учасників через цю причину не варто.
  Те, що перемогли російськомовні блоги говорить про більшу популярність російської мови в інтернеті.

 2. Буба завжди мала такі результати, за всю свою історію, так що тре було з самого початку на це дивитися спокійно :)

 3. Найбільш підло – це накрутки, знаю деякі “блоги-перможці”, які 100% накрутили собі лічильники. Толку тоды робити такий конкурс, коли все одно все підставне та можна виграти якщо більше заплатиш за накрутку. =)

 4. Капєц, шо ви паритесь? Який конкурс не зроби – вічно купа невдоволених )) Ви ж бачили учасників і систему голосування. Треба було не брати участь, та й все. У мене друзів у мережах мало, то й рез-ти відповідні. Ішо?

   1. В курсі. Не згоден з цим, але – до чужого монастиря свій статут нєфіг приносити :-D
    Взагалі, я так розумію, головна мета конкурсу – пригнати відвідувачів, а не розвивати щось там українське. А якщо рос. блоги дають траф – то ясно, що вони братимуть участь :-D

 5. Кого не влаштовує – завжди можна зробити свій конкурс :)
  А якщо реально на речі дивитися, то навряд чи постійні мешканці соцмереж мають час на блоги, вони ж фотачкі дивляться…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.