Купити якісні продукти за кордоном – не проблема!

Інтернет-магазин iherb.com – один з найбільш популярних у світі! Я сам здивувався якістю продукції.
Що там можна купити: вітаміни, мінерали, трави, продукти харчування – печиво, шоколад (преміум-класу) – наприклад оригінальний шоколад з Південної Америки або бельгійський шоколад :), спортивне харчування від американського виробника (дуже високої якості) і ще багато чого (вибір величезний)!!! Варто лише спробувати на смак такі речі – це зовсім інше, аніж продукти харчування в Україні. Можна перед тим, як купувати, прочитати відгуки! А ше, іноді, ціни бувають нижче, ніж в Україні!! Наприклад якшо товар тільки з’явився, товар дуже популярний або якась акція.

Оплата: потрібна карта для розрахунків в інтернеті (бажано доларова). Якшо у Вас немає – раджу або Приватбанк (віртуальна Visa Classic Internet), або Банк Форум (Visa Virtuon), або будь-який інший! Потрібна лише карта (PayPal не потрібен).

Доставка: Замовлення до $80.00, і до 3 фунтів (1360 грам) – відправляються Авіапоштою. Вартість такої доставки лише 4$. Вона без трек-номеру, але зазвичай такі посилки на митниці не перевіряють, Ви отримаєте її 100%. Мені звичайно доходить за 13 днів, але може бути трохи менше, може трохи більше! Магазин попереджає, що у разі втрати посилки – її Вам не компенсують, але всі знайомі, які замовляли – отримували поки все!

Чому не можна замовити більше та вибрати іншу доставку? А тому що на митниці – Вашу посилку у 99% випадків не пропустять, а якшо Ви захочете розмитнити її – то можливо потрібно буде заплатити більше, аніж вартість всієї продукції :) Посилки, які відправлялись службами UPS, DHL – майже всі повертали назад…

Який вихід з цієї ситуації? Розраховуйте так, щоб в одній посилці було не більше 1360 грам (при оформленні це все відображається. Можна оформити кілька посилок – якшо хочете більше. Зате потім проблем ніяких не буде з митницею!

УВАГА! Можна скористатись купоном на знижку LOG335 і отримати істотну знижку 5$ (!!!) на перше замовлення. Хоча б один раз замовити що-небудь варто 100%!

Якшо не можете вибрати собі там нічого цікавого – пишіть в коментарях, можливо щось підкажу :)

8 коментарів

 1. Уже було зрадів такому магазинові.
  Як же замовити банку протеїнів? Будь-яка банка буде важити більше 1360 грамів.

 2. Так, можна щось знайти. Просто нажаль того, що мене цікавило нема в потрібній фасовці.

  Та й якщо за кожен товар по 4 бакси, то ще треба порахувати чи не вигідніше на ebay замовляти в одного постачальника одразу багато одиниць.

  Але здається тут все одно вигідніше буде.

 3. А якщо у посилці буде просто одна велика банка протеїну, то це щось змінює.

  Взагалі дивно, у нас в Україні є і UPS і DHL. По якій привині вони не можуть доставити посилку.

 4. Якшо посилка буде більше 1,360г – то відповідно вартість доставки значно зросте.
  Якшо недержавні служби – то треба розмитнювати.
  Яешо пошта – то в більшості випадків розмитнювати не потрібно!

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.