Кур’єрські служби доставки. Що краще? Частина 2.

Раніше вже писав на схожу тему. З того часу багато чого змінилося, розглянемо особливості.
Із всіх служб – заслуговують уваги:
УкрПошта, Нова Пошта, ІнТайм, Автолюкс.

1. УкрПошта – найбільша кількість філій, ціни хоча і дорожче, але коли треба відправити в якесь село, то інших варіантів немає. Трек-номер – додається навіть до безцінних посилок – тобто можна відслідковувати. Поки нічого не губили за весь час – але якшо загублять і у Вас буде чек, я впевнений що Вам все компенсують, так як це державна організація.

2. Нова Пошта – писав уже багато про цю службу тут наприклад. В останній час з”являється все більше філій, є інтернет-сервіс для клієнтів, є відслідковування на сайті. Для інтернет-магазинів – можливість клієнтів перед отриманням – подивитись посилку. Недавно почали відправляти і в суботу.

3. ІнТайм – головна перевага цієї служби – є філії в маленьких містах. Є післяплата – але повертаються гроші не відразу – може тягнутись тиждень і більше!! Відслідковування (трек-номер) – на сайті немає, що дуже незручно!!

4. Автолюкс – тарифи дорожче, але працює по вихідних (наприклад Вам можуть відправити в суботу – Ви отримаєте в неділю). Теж є післяплата.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.