Курси IT, програмування в Україні

Сьогодні ледь не на кожному кроці нам пропонують курси IT. Програміст, системний інженер, експерт з оцінки якості – такі професії Вам пропонують опанувати і ніби Ви без проблем маєте отримати працевлаштування.

В мене колись було програмування в ліцеї, і лише кілька чоловік показували хороший результат, тому що потрібен, перш за все, талант і ще потрібно, щоб це все Вам подобалось.

Чи може кожен стати програмістом і чи потрібно для цього проходити якісь сумнівні курси?

Моя відповідь – школяр може бути кращим від студента-випускника і курси тут зовсім не головне.

Тому всі такі курси, особливо в Україні – це марна трата грошей. Якщо дійсно хочете навчитись чогось – навчайтесь самі вдома. Те саме стосується вивчення іноземних мов. Ніхто не допоможе, якщо у Вас не буде мотивації.

Польську мову я вивчив абсолютно сам без жодних курсів, отже можливо так само вивчити і англійську, а прочитавши книги з програмування, можна спробувати щось зробити і самому, але скажу одразу, що не всім це дано і далеко не кожен може стати програмістом.

Нам розповідають про захмарні зарплати і можливість працювати віддалено, але досягають таких результатів тільки найкращі, може 1 на 100 чоловік :)

Тому вирішуйте самі і якщо у Вас дійсно є мотивація, навчайтесь вдома, адже інформації сьогодні вистачає практично з будь-якої галузі знань.

 

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.