Майже одужав

Минулого тижня я трохи захворів, через це лише раз потрапив в зал. А річ в тому, що я ставив намет і ночував без спальника, хоча було достатньо холодно. Наступного разу треба буде більше теплого одягу, купити більш-менш нормальний спальник, а замість надувного матрацу, мабуть, все-таки краще каремат. Відповідно, треба буде і купити нормальний великий рюкзак. Якщо порахувати це все разом, то воно і не дуже дешево коштує, не знаю чи потрібно мені це все купувати, чи часто я буду ночувати на природі :) Намет брав у друзів, теж бажано собі купити окремо. Ось Воробус робив приблизні розрахунки туристичного спорядження. Власне, щоб нормально переночувати і не захворіти, варто не економити на тому.

Але справа вже не в цьому. Сьогодні я вже відновився і буду тренуватись. Минулого тижня також приходив  в зал – штанга вагою 80 кг здавалась мені як 100 кг (втома після дороги + трохи захворів). Все інше йшло досить важко.

8 квітня 2012 я робив жим 100кг*5 разів, а кілька тижнів назад вже дійшов до 100*8, зараз результати знову впали. Але до кінця року має робити 100*10. Це буде означати, що я повинен буду “жати” 130 кг на раз. До кінця року хочу 130 на раз, це буде моя ціль.
Ось відео з тренування 8 квітня:

Нагадаю, я в категорії 100 кг. До рівня КМС (142,5 кг) мені ой ще як багато!

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.