Мазурок Ярослав Теодозійович – ким він був насправді?

Практично нічого із того, що лунало з екранів телевізорів та жовтої преси, не підтвердилось.
Було сказано, що він:

 • вкрав флешку (хоча на відео чітко видно – що він дивиться якийсь зарядний пристрій з двома батарейками). Та і не зрозуміло, чи він його вкрав… Судячи з відео – про це чітко сказати не можна. Тому можна сказати, що лунала брехня!
 • КМС з боксу, хоча офіційно це не підтвердилось – для отримання КМС треба мати призове місце на чемпіонаті України (Наклеп!)
 • працював в охоронних службах (також лунала інформація – що він працював на будівництві, також – на заводі) – чому вірити, незрозуміло (щось із цього точно – наклеп!)
 • був охоронцем високопоставленого чиновника (наклеп!)
 • він заходить в соціальні мережі (точно сказати, хто саме заходив – неможливо, але по телевізору сказали, що це він. Сміх та й годі).

Багато хто пише, що саме Ярослав Мазурок вбивця, хоча він тільки підозрюваний. Казали, що були зроблені аналізи ДНК (караванського стрілка і відповідно, в квартирі Мазурка) – і вони співпали. Звичайно, в це мало хто вірить, адже достатньо зробити дактилоскопію (аналіз відбитків пальців – оскільки він тримав в руках і хліб, і молоко :) ). Навіщо ж робити аналіз ДНК у такому випадку і витрачати на це гроші? Та і не вказано, який генетичний матеріал вбивця залишив на місці злочину.

Актуальне питання, яке і досі залишається відкритим? Чи насправді Ярослав Теодозійович Мазурок – вбивця з “Каравану”?.

Аналізувати фото – це як гадати на кавовій гущі. Схожих людей – дуже багато. Вчора, доречі, вже затримали когось схожого; але відпустили, так як це виявився не він.

Втім, ситуація простіше, ніж виявляється насправді. Потрібно знайти цього підозрюваного, взяти відбитки пальців, порівняти їх з відбитками на пляшці молока. Ось і все. Цього достатньо для розкриття злочину.  Проблема тільки в тому, що нашій міліції ніхто не повірить, після тої ж брехні, що лунала з вуст міністра.  

Всі інші “соплі”, які розвозять в мережі інтернет і по телевізору, абсолютно не мають ніякої ваги. Де він навчався і як поводив себе в школі, інформація про його сім’ю і т.д. Це не має жодного значення!!!

53 коментарі

 1. забрехалыся .хлопци с ментовкы.так уже все оцэ надоило.Пора б уже и дилом заняться.показать людям.шо не зря хлиб исте!

    1. Сам придурок безграмотный! Мозгов у него нет и украинского тоже. Показать, заняиться и зря это украинские слова? С ментовки? Или з ментовки? Не уже, а вже , не зря а дарма. А точек и правильно пробелы расставлять тоже клавиатура возможности не дает?

 2. Опа… я его вчера на рынке видел, купил мешок картошки и мешок лука, сказал что раньше в Караване тарился, а теперь принципиально туда не ходит, поссорился там с кем-то, что-ли… я так и не понял… пистолет у него еще все время выпадал, пока он мешки до маршрутки тарабанил, бабушки ему все время подавали, а он им “спасибо говорил”… нормальный человек… вежливый такой… думаю что это тот кого ищут, так что гоните мне за “достовирну информацийю” 100 тыщ гривен, как обещали !

 3. Стоп, ну если это не Мазурок Ярослав, почему же его до сих пор не могут найти. Если это не он пусть появится и скажет это не я.

  А так он прячется, значит он и понимают, что если найдут светит ему вышка.

 4. Он прячется, потому что при задержании наши доблестные беркутовцы выпустят в него не одну обойму патрон, вспомните, как задерживали в Одессе кого то – сотни гильз вокруг. Да и уже “назначили” его виновным, а значит никого в МВД правда не интересует. Его при задержании грохнут,т.к. иначе наши силовики просто не умеют.

 5. да г….ны они все!!!!!!!
  им только дай повод людей ЛЯП_ЛЯП…
  а вот то ,что это он 100%
  8)

 6. Мало віриться що це він… да і фото особливо останні сумнівні але вже пройшло стільки часу і фото майже скрізь і не можуть знайти … тут мій висновок… що так вже заховатися людина не може просто так, або награно з боку ментів або він дійсно злочинець.

 7. Перед выборами инсценировали компромат на жителей Запада Украины . Выбрали жертвой Мазурка , гримировали молодого опытного мента под жертву . Мент завалил охранников а Мазурка убили на второй день . Труп держат в холодильнике , тело предьявят перед выборами .

 8. Милиция в который раз докозала., что их система настроена для отжима денег у населения (ловли мелких наркош,бабулек с сигаретами,вешання чужих дел,закрити и открития) а вот серёзное дело и что абассссрались только выдаёте инфу а вось прокатит

 9. Сколько можно людям морочить голову с этим грёбанным киллером?Разве не видно что они ищут даже не того что нужно.Да и искать то не кого на самом деле.Что за цирк?
  А теперь еще пишут что Мазурок якобы оставил сообщение в интернете,вот кстати и сама эта статья alexeevich2.at.ua/load/obsuzhdenie/nadoelo_slushat_ehtot_bred_jaroslav_mazurok_ostavil_poslanie_v_internete/32-1-0-729

 10. Стосовно співпадіння ДНК мені теж ця “інфа” відразу видалась безглуздою. Набагато простіше було б порівняти відбитки пальців, виявлені у Мазурка вдома з відбитками на пляшці молока. Аце якраз про співпадіння відбитків ані жодного слова з вуст міліціянтів-без-народу.

  1. Если есть его отпечатки в базе данных то можно идентифицировать, а если изымать какие либо отпечатки пальцев у него дома то они и останутся просто неизвестными отпечатками пальцев и не могут быть доказательной базой. А ДНК можно делать и по волосу и по потовым выделениям, крови и т.д.

 11. ЧЕМ ДАЛЬШЕ В ЛЕС ТЕМ ТОЛЩЕ ПАРТИЗАНЫ…! любий хто попадае в міліцію візьме цей злочин на себе…і ще багато чого іншого…! *MACHO*

 12. Бедного Мазурка в злополучный вечер вытащили из дома, заранее все подготовив, потому что он более всех подошел по внешности. Так , видно, решили. Рассчитывали, как всегда, что мы все – лохи, и будем считать Мазурка убийцей. Д А В С Е М В И Д Н О, что Мазурок и парень в “Караване” – два разных человека!

 13. Если он еще жив мог бы написать письмо в любую газету, которой верит, и сказать, чего там правда. Скорее всего это все имитация. Никого не застрелили, а закон об охране принят. Что и требовалось.

  1. якось дивно було коли охоронники попадали і не було калюж крові, зазвичай після пострілу в серце (як це було з першим застреленим) калюжа з’являється протягом хвилини.

 14. Згоден із тими, хто вважає, що затримання урочисто буде здійснено під самі вибори і під “мудрим” керівництвом партії рєгіАналов.

 15. Та шо ви мелете???Він завалив людей,а ви його виправдовуєте???Ви тут всі з котушок злетіли чи шо???

 16. “А был ли мальчик…?”, хочется спросить устами классика. Уж очень быстро дали право охране, т.е. людям, у которых мозг в кулаках, обыскивать , допрашивать, стрелять, избивать всех, кого захочется. И что-то молчат гаранты соблюдения конституционных гправ граждан, о том, что это решение перечеркивает эти самые права конституционные. Короче, опять таки усами классика: “Если звезды зажигают, значит кому нибудь это нужно”.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.