Мережевий маркетинг Польща-Україна

Одна знайома полька розповідала, як заробляла з мережевого маркетингу по 3 тисячі злотих на місяць. Причому не прикладаючи особливих зусиль. В планах у неї було розширюватись за кордон, зокрема розповсюджувати продукцію в Україні. Я звичайно, в чудеса не вірю, але будь-яку пропозицію був готовий розглянути.

Суть цього всього була у тому, що вона запропонувала зустрітись і це все обговорити.

Причому познайомився я чисто випадково, вивчаючи польську мову через веб-камеру :) Випадкове знайомство, яке допомогло вивчити польську, спільні інтереси і т.д..

Так ось, я сказав, що не проти, приїхав спеціально в Краків, говорили, все супер, через якийсь час мали зустрітись детально обговорити. І потім що? Вона видалила з друзів на facebook через деякий час. Чому я про це пишу? А тому, що я згадав про неї лише зараз. Це була перша полька, з якою я спілкувався, володіючи польською на дуже низькому рівні.

Можливо, це просто був фейк, я ж казав, що навряд чи продукція, яка “чудово” продається в Польщі, буде так само продаватись і в Україні. Але цікаво було подивитись) Але так і не дізнався.

Не знаю, чи вам взагалі цікава така моя історія, але якщо говорити про мережевий маркетинг, учасники часто “блефують”, тобто яскраво представляють реальність. Чудово реалізований бізнес в одній країні може стати абсолютно неефективним в іншій. Якщо Вам розповідають про зароблені мільйони, ніколи не вірте в це. Взагалі, в деяких випадках може доходити до того, що людина спеціально орендує авто, купує дорогий одяг/годинник/телефон, щоб вводити Вас в оману.

 

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.