MMCIS Index Top 20 – скільки часу займає виведення коштів?

Вчора о 15:24 подав заявку на виведення коштів з програми Index TOP 20 від компанії Forex MMCIS. Прикро про це говорити, але прибуток у серпні склав всього 1,7% при тому, що за виведення коштів теж платиться 1%. Оскільки моєю метою було саме перевірити працездатність проекту після того, як його почали “поливати брудом” у багатьох ЗМІ, то суму я клав мінімальну і через місяць вирішив її зняти.

Згодом повідомлю про те, наскільки швидко і чи взагалі виплачують клієнтам)

Оновлено 26.09. Виплату від 10.09 досі не отримано! Частина коментаторів цього допису мають російський IP або сидять через проксі-сервер, тому в достовірності їх коментарів я сумніваюсь. 

12 коментарів

 1. да действительно , доход хоть в прошлом месяце и маленький, за то каждый месяц он есть! и стабильно положительный ,а это не в каждом банке есть! я тоже решила попробоваь изначально с маленькой суммы, но потом решилась на большую сумму, и скажу ВАМ, что ни чуть не пожалела. Уже и отиграли мне их эти трейдеры! вообщем скажу так! компания ММСИС очень известная компания с мировым именем! и я этим горжусь, что являюсь клиентом именно этой компании! успехов ВАМ! в таком же духе и продолжайте работать!

  1. Ну не знаю, те, що виплачували раніше, не гарантує прибутку в майбутньому. Я поклав в цьому місяці і оцінюю тільки прибуток за останній місяць. З такими темпами може бути взагалі в мінус в наступних місяцях) Це я оцінюю об’єктивно, як клієнт)

 2. у меня вся процедура с верификацией заняла 3-4 дня (уже точно и не вспомню). недавно вывел деньги второй раз, чтобы проверить скорость после верификации – почти моментально. сразу потом и назад закинул

  1. У меня тоже верификация прошла за 4 дня,. и всё успешно потом вывели. Причём сумма была немаленькая – 2800 вечнозелёных. Так что я с ММСИС форевер ;)

 3. Бажаю успіху! Особисто мені завжди виплачували, тому Ваш експеримент буде мати позитивні результати :) До речі, зверніть уваги на негативні відклики про ММСІС: їх сутність полягає у тому, що декілька десятків “людей” (скоріш за все — ботів) через ctrl+c та ctrl+v пишуть однакові коменти

 4. верификация обычный процесс, который проходят все клиенты компании. Я много читал на эту тему – у большинства все прошло в строк, деньги получили. Единицам пришлось немного подождать, ну тут понять можно, заявок много, трудно их все быстро обработать. Тем не менее у всех результат положительный)))

 5. Привет. Странный способ оценивать инвестиционную привлекательность компании по одному месяцу *CRAZY*
  Если, Вы не в курсе, что текущие убытки это еще не значит об убыточности инвестиций. Посмотрите весь период программы, а уж если любите цепляется за неудачи, то даже 1% дохода с реинвестированием это уже боле 15% за год и это в валюте!
  Так что, интересно будет Ваши итоги почитать…

  1. Оцінюється не рік, а можливість інвестувати і головне ЗНЯТИ гроші. Якщо не виплачують, то навряд чи хтось захоче класти більшу суму)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.