Мотивація в футболі

Раніше в футболі була мотивація – задоволення, а зараз гроші. Іноді навіть не просто гроші – а психологічний тиск, який вони спричиняють. Якшо футболіста купують – і він одразу не вписується в гру команди (а купують за великі гроші) – він може просто зламатись. Можна розлянути на прикладі Челсі – відповідно футболісти Шевченко, а зараз схоже і Торрес. Гроші витрачені величезні, що на одного, що на іншого, але віддачі потрібної не було. Наврядчи можна сказати – що футболісти спеціально погано грають – це просто психологічний тиск – і з цим важко боротись…

Друге, про що хотів сказати – дуже жаль, але виходить так зараз, що маючи гроші, можна “зліпити” ідеальний клуб, дрімітім інакше кажучи. Хоча це не так легко, але це можливо. Футболіст будь-якого рівня наврядчи відмовиться від великих грошей, особливо наприкінці кар’єри – тому трансферна активність в останні роки набагато більша за попередні роки (особливо збільшуються суми трансферів!).

І останнє. Чому так важливо вкладати в футбол в Україні? Ціль одна – відволікти людей від їхніх проблем. Декому, крім футболу – вже нічого не потрібно. Дивляться не тільки по ТВ, а купують ще й квитки – не дуже дешеві, йдуть на стадіон. Ну яшо на збірну України йти – тут ще можна зрозуміти, але клубний футбол перетворився в суцільних “легіонерів”.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.