На закупи до Польщі?

В останній час в інтернеті почало з’являтись багато пропозицій – поїхати до Польщі на закупи. Це або Жешув, або ж Перемишль, найближче до Львова. “Тури” організовуються ледве не щодня. Багато хто дійсно їде до Польщі, думаючи, що там все дуже дешево.

А що виявляється насправді? Ціни в Польщі значно вищі, ніж в Україні. Єдиною можливістю щось “заробити” є купівля техніки з поверненням Tax Free. Все інше, в тому числі і продукти з магазину Biedronka – гіршої якості, ніж українські, крім того, ще й дорожчі. Ось так, замість вигоди, Ви просто втратите гроші. Так, для поляків з їх зарплатою ціни дійсно здаються дешевими. Але ж не для українців.

Тому сенсу в таких виїздах абсолютно не бачу. Поїхати на екскурсію? Так, думаю варто. Поїхати на закупи? Не думаю, що це хороша ідея.

Щодня багато українців переходять кордон, щоб продати цигарки, горілку, а на ці гроші закупитись в Бедронці. Бідні люди, адже в них просто немає іншої можливості заробітку. Вони також спричиняють величезні черги на кордоні, а польська поліція абсолютно не звертає на них уваги.. Так, ціни в Бедронці були дуже дешеві до падіння курсу гривні. Після падіння української валюти, ціни в Україні здорожчали, але ж не в 3 рази. Тому все-таки в Україні дешевше.

Що стосується середньої зарплати в Україні в порівнянні з Польщею. Цифри не відображають реальної ситуації, адже більшість працює нелегально. Середня зарплата – абсолютно не показник. Безліч українців і далі купують дорогі авто, навіть кращі, ніж в Польщі. Це назбирали з зарплати у 300 доларів? Сумніваюсь :) У Польщі ж дійсно більшість працює легально, і середня зарплата більш-менш відображає ситуацію.

 

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.